Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kedves hölgyek! Mi játszódik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek! Mi játszódik le ilyenkor bennetek? Őszinte válaszokat várok (akár üzenetben is).

Figyelt kérdés
Adott egy barátnő, aki elkövet egy hibát, de a párja megbocsát neki, majd teljes összhangban élnek. Aztán hirtelen a lány viselkedése megváltozik és szakítást kezdeményez (még nem is személyesen), visszamenve a volt barátjához. Mikor erre a másik szereplő (aki én voltam) megbeszélést kezdeményez akkor figyelembe se veszi, sőt a Fb-on sem ír neki vissza, a telefont nem veszi fel. Számomra érthetetlen ez a viselkedés. Hogyan lehet ilyet megtenni azzal, akit korábban szerettetek vagy fontos volt nektek (szavakban mindenképp).
2018. jan. 4. 17:45
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Meddig voltatok együt? Anno amikor én szakítottam exemmel akkor ő is pótlékot keresett hogy el felejtsen engem.Na ugye most is az exem :D elvileg most is azt csinálja vagy is nem tudok biztosat..csak azt hogy leszar magasról és rohadtul fáj..én meg mindennapom vele töltöm ismerős érzés de nem tudsz mit csinálni..sajnos adj magadnak időt lefogod vonni a tanulságot és tapasztalatot szerzel Ami nem öl meg az megerősít :) (6)
2018. jan. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
77%

Az jutott eszembe a történetről,hogy így lehet elrontani' a normális pasikat!


(Mármint ha rendes voltál a barátnőddel és nem bántottad soha.)


Sajnos nem felnőtt nőként viselkedett ez a lány....

Igen,megérdemelted volna,hogy elmagyarázza a "miértet"!

Cseppnyi intelligencia és lelkiismeret kell hozzá csupán....

-Neki sajnos nem volt.


Másnak még lehet.


N/43

2018. jan. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Utolsó. Miért bántottam volna valakit akit szerettem? Soha eszembe se jutna, hogy nőt megüssek vagy hasonló.
2018. jan. 4. 18:38
 14/30 anonim ***** válasza:
64%

Így van, az ilyenektől leszünk érzéketlenek, és senkiben nem bízók...

Ez van, csak mindig más kapja vissza, az aki nem érdemli meg..

2018. jan. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Egyébként "mindössze" 6 hónapig voltunk együtt. Egyébként azóta már a volt barátjával (akihez visszament) sincs együtt. Tényleg nincs semmi lelkiismeret az ilyenben? Szinte hihetetlen elhinni róla...
2018. jan. 4. 18:39
 16/30 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam, hogy volt egy csalódása és emiatt direkt kitol a férfiakkal vagy tényleg csak élvezni akarja az életet és nem érdekli semmi/senki.
2018. jan. 4. 18:40
 17/30 A kérdező kommentje:
Ami megdöbbent itt, hogy még én vagyok rossznak beállítva, pedig a tenyeremen hordoztam a lányt (de azért nem túlzásba víve), mellette voltam a nehéz időszakokban, és soha sem bántottam. Sőt a megbeszélés híve voltam ha volt valami nézeteltérés. A szex is teljesen jó volt (bár lehet megjátszotta, csak akkor minek mondogatta, hogy mennyire jó velem és figyelmes vagyok ilyen téren is).
2018. jan. 4. 18:42
 18/30 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy sok ilyen érzéketlen, önző ember van nemtől függetlenül és az egészséges embereknek lelki sérüléseket okoznak.
2018. jan. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Már a kérdésed is támadó: "Kedves hölgyek! Mi játszódik le ilyenkor bennetek?" Bennem semmi, mivel én nem csinálok ilyet. Miért vetíted rá a csaj viselkedését más nőkre?
2018. jan. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

". Ti örülnétek neki ha a srác akit szerettek egyik pillanatról semmiféle ok nélkül kilépne a kapcsolatból?"


Volt oka kilépni a kapcsolatból.


Egyébként nem, nem örülnék, de nem is aláznám meg magam azzal, hogy utána kuncsorgok, legyen az fél éves zaklatás, vagy akár csak néhány üzenet/vagy hívás.


Ha dobott, akkor tudomásul vettem és kész. Jobb lenne a lelkednek, ha szúrna még egyet rajta, és az arcodba mondaná, hogy nem kellesz, nem volt veled boldog és másik pasit akar? Igazából lényegtelen, hogy te mit akarsz, ő így intézi a szakítást, elvágja a kommunikációt és nem magyarázkodik. Ami amúgy nem kötelessége. Ha vége akkor vége.


Egy emberhez akivel együtt voltál, addig van közöd, amíg párkapcsolatban álltok egymással, utána nincs. Ha barátságban maradtok, az is közös döntésen alapul. Itt láthatóan ez nincs meg, mert csak te keresed őt.


A kérdésre válaszoltam, senkit sem támadtam le, és azt sem írtam, hogy te zaklattad. De 1 megkeresésből már egyértelműnek kellene lennie, hogy nem akar veled semmiféle kapcsolatot (beszélni sem). Mégis többször kerested.

2018. jan. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!