Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kedves hölgyek! Mi játszódik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek! Mi játszódik le ilyenkor bennetek? Őszinte válaszokat várok (akár üzenetben is).

Figyelt kérdés
Adott egy barátnő, aki elkövet egy hibát, de a párja megbocsát neki, majd teljes összhangban élnek. Aztán hirtelen a lány viselkedése megváltozik és szakítást kezdeményez (még nem is személyesen), visszamenve a volt barátjához. Mikor erre a másik szereplő (aki én voltam) megbeszélést kezdeményez akkor figyelembe se veszi, sőt a Fb-on sem ír neki vissza, a telefont nem veszi fel. Számomra érthetetlen ez a viselkedés. Hogyan lehet ilyet megtenni azzal, akit korábban szerettetek vagy fontos volt nektek (szavakban mindenképp).
2018. jan. 4. 17:45
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
A kérdést nem sértőnek szántam és elnézést ha valaki annak érzi. Mindössze rosszul esik, hogy ennyivel elintézte a volt barátnőm a dolgot. Egyébként örülnék ha megmondaná, hogy mi volt a baj, ugyanis abból tanul az ember. :)
2018. jan. 4. 19:09
 22/30 anonim ***** válasza:
Nekem sem támadás volt a szándékom, ha esetleg annak is tűnt, csak nem értem mitől lesz jobb, ha közli, hogy azért hagyott el, mert nem kellesz neki. Attól semmi nem változik. Veled nem akart már lenni, ez egyértelmű. Innentől nem halál mindegy mi a magyarázat?
2018. jan. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a választ! Próbálok túllendülni a dolgon... sz*ar érzés, hogy nem tehetek semmit.
2018. jan. 4. 19:16
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért hasonlítod a nőket a te exedhez. Honnan tudjam mi járt a fejében? Semmi rokonszenvet vagy logikát nem vélek benne felfedezni,de általánosítani nem kéne.
2018. jan. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Gondoltam ti nők jobban megértitek ezt a viselkedést, mert számomra (férfiként) érthetetlen. Egyébként köszi mindenkinek a választ. A legjobb ha nem foglalkozok a dologgal, mert nem is érdemli meg a lány ezek után.
2018. jan. 4. 21:11
 26/30 anonim ***** válasza:
Majd szêpen elfelejted és talàlsz màst .Erre fókuszàlj.Ez a csaj meg sem érdemelt és nagy színêsz lehetett ha igy megjsttszotta magát.
2018. jan. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Ez nem nemek közötti probléma. Biztos számos férfi is van, aki hasonlóan képes viselkedni. Ez egy emberi hiányosság, amit nehéz annak megérteni, aki másként szocializálódott. Az inkább furcsa, hogy kapcsolatban voltál vele, és mégsem sikerült annyira megismerned, hogy most ezen ennyire csodálkozol.
2018. jan. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom én, mi volt a baj: Az, hogy egyszerűen nem szeretett téged. Csak megjátszotta.

Ehhez hozzá jött az is, amit valamelyik korábbi hozzászóló említett: kevés az IQ-ja.

Felejtsd el, nem érdemel többet.


Egyébként teljesen megértelek, kérdező, tényleg nagyon rosszul tud esni az ilyen féle szakítás. (inkább elhagyásnak nevezném) Velem férfi csinálta, egyik nap még minden rendben, szeret, meg minden, másnap eltűnt, üzeneteimre nem válaszolt, én meg egyszerűen nem tudtam, hogy mi van, persze, hogy próbáltam elérni, erre persze én voltam, aki zaklatta, meg nem érti meg, hogy neki már más nő kell.

Egy normális intelligenciájú embernek sokkal nehezebb így lezárni egy kapcsolatot, hogy a másik fél, akit szeretett, úgymond sza.ba se veszi.

2018. jan. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Nem támadott le senki, de nyilván most hiperèrzèkeny vagy!


"A szokásos letámadás. Abszolút nem zaklattam. Nem adott választ a viselkedésére."


Nem ismerjük az előzmènyeket, lehet tènyleg egy qrva szó nèlkül lèpett le a csajod, de az is lehet(mint esetemben volt), hogy süket fülekre talált a többszöri szakítási kísérlet! Ha meg mindenèrt beszámolóval tartozott neked, èn teljesen megèrtem a szakítàs ezen módját.

Nem ismerjük a másik oldalt, így elèg könnyű lenne a te verziódat igazolni!

2018. jan. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Természetesen ez az én verzióm, de próbáltam magam a tényekhez tartani. Beszámolási kötelezettsége sosem volt, mindössze érdekelt volna, hogy mi volt a döntésének oka. Természetesen nem keresem többet. Köszönöm mindenkinek a szavakat!
2018. jan. 5. 16:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!