Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miert nem szakitanak soha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem szakitanak soha a ferfiak maguktol?

Figyelt kérdés
Soha nem szakitott velem meg senki, mindig nekem kell mindenkivel, pedig ketlem, hogy a ferfiak ne vennek eszre, hogy nem oke minden. (Es arrol sincs szo, hogy ok esetleg javitani akarnanak. Csak ugy elvannak es nem csinalnak semmit.) Szoval miert nem?
2018. jan. 31. 20:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Mert gyávák xd
2018. jan. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
3 expasim van, abból 2 magától szakított velem. Szóval szakítanak a pasik maguktól. Lehet ha nem is volt oké minden ők még próbálkoztak volna menteni a dolgot. Nem tudom, de ez hatalmas általánosítás, hogy a pasik nem szakítanak. Belegondolva van olyan barátnőm akit eddig mindig dobtam, sose ő szakított velük. Ilyen alapon ő meg gondolhatná, hogy minden pasi szakít a párjával amint gond van.
2018. jan. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Miéyen a kapcsolatod min kéne változnia?


Szerintem nagy baj hogy akmmunikációtok nem őszinte.


Vele kéne ezt megbeszélned őszintén abban a percben amikor eszedbe jut de nem késő.


Az igaz szerelem mindig őszinteségen alapul, ha az hiányzik akkor távolodtok egymástól valamiért, de ezen lehet változtatni.

2018. jan. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%

A legutóbbi 2 kapcsolatomban is én szakítottam.Pedig férfi vagyok.

Pont mert észrevettem,hogy nagyon nem oké a hozzáállásuk,hogy komoly kapcsolatban maradhassunk.Fene se érti a kérdésedet!

2018. jan. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%

Esetemben sem igaz. Mindket komoly, több eves kapcsolatomnak en vetettem veget, miutan belattam, hogy hiaba probalok/-unk valtoztatni a problemainkon.


Voltak olyan par hetes törtenetek, ahol a lanyok mondtak, hogy szerintük nem igazan illünk össze, mert ugy tünik, nem veszem eleg komolyan a kapcsolatunkat. Nem akartam hangosan megkerdezni, hogy szerintük, miota is vagyunk kapcsolatban, attol, hogy neha talalkozunk es szeretkezünk... de inkabb kifejeztem jokinvansagaimat, hogy talaljanak olyat, aki igazan begbecsüli öket.

2018. jan. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%
Mert nekik a rossz kapcsolat is jó. Az érzelem a fenének se kell, viszont van szex, mosva, főzve, vasalva van rájuk. Igazi kánaán. :D
2018. jan. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#6 Hat egyik sincs mert nem vagyok hazias es szexelni nincs kedvem mar nagyon regota. 😂😂 Mindent o csinal es szex sincs.
2018. jan. 31. 20:57
 8/16 anonim ***** válasza:
24%

Nagyon hasonló cipőben járunk úgy látom, sajnos, nálunk ugyanez volt. Én hosszú hónapokig próbálkoztam, hogy megmentsem a kapcsolatunkat, de ő semmire nem volt hajlandó... sem kommunikálni, sem változtatni bármin. Aztán kiderült, hogy igazából már ő is érezte RÉGÓTA, hogy nem okés a dolog, de egyszerűbb volt kibújni a feladat alól, hogy közösen keressünk megoldásokat. Inkább hagyta meghalni a dolgot, és megvárni amíg teljesen kikészülve otthagyom.


G Y Á V A .

2018. jan. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én pedig férfiként tapasztaltam - legutóbbi kapcsolatom - hogy a nő az istennek nem merné kimondani, hogy szakítani akar, hanem jött az apró genyózásokkal, szemétkedésekkel, ilyen "Gyáva vagyok szakítani, ezért kiprovokálom, hogy te sokallj be és szakítsál" alapon. Egy idő után persze ki is dobtam. Ettől függetlenül lehet, hogy ő úgy adta elő a barátnőinek, hogy "ah, én mindent megtettem a kapcsolatért, de ezekkel a pasikkal nem lehet kommunikálni!".
2018. jan. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
En mar szakitottam exekkel, es nem genyozok direkt, csak nezem, hogy ezek szerint sokaknak a vegtelensegig is eleg a szar, csak legyen valami.
2018. jan. 31. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!