Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után harcolni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után harcolni egy lányért?

Figyelt kérdés
Sokáig voltunk együtt, de az utóbbi időben sokat veszekedtünk.2 hónap alatt rengeteget változtam és ki szeretném békiteni mert nekem ő qz igazi.Harcoljak érte?Kettőnkért?Neki még nincs senkije és nekem se.
2018. febr. 27. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy probat meger.
2018. febr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Te hogy kezdenél neki?
2018. febr. 27. 16:10
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is próbálkozz, de csak ha komolyan gondolod!
2018. febr. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5%
Ami egyszer nem működött az később sem fog.
2018. febr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ebben nem értek egyet, ha valaha hibáztunk és rá jövünk a hibáinkra akkor miért ne?
2018. febr. 27. 16:30
 6/10 anonim ***** válasza:

Mert nem illetek össze.


1. Két hónap alatt nem tudsz rengeteget változni

2. Ha olyan sokat veszekedtetek és nem tudtátok megbeszélni, akkor az azért volt, mert nem illetek össze. Ha újra összejöttök, ideig-óráig jó lesz a kapcsolat, de újra elő fognak jönni a hibák, és újra veszekedni fogtok, mert nem illetek össze. Amúgy meg volt lehetőséged harcolni érte, amikor még te voltál a barátja. Akkor kellett volna.

2018. febr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Harcolni szakítás előtt kell, nem utána.
2018. febr. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Közel 7 évig voltunk együtt. Nem hiszem hogy ennyit kibirtunk volna egymás mellet ha nem illenénk össze. Csak az utóbbi időben minden össze jött
2018. febr. 27. 16:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani, hogy pont a 7 év a vízválasztó. Pont, hogy most jött ki, nem vagytok egymáshoz valóak. Vkik 10-20 év után jönnek rá, hogy nem megy együtt, szóval a 7 év nem sok:)
2018. febr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Persze, ha másért nem magad miatt! Én nem tudnék úgy tükörbe nézni ha nem teszek meg mindent a szívügyeimért.

Viszont tény hogy ha nemet mond, ha nem megy, egy ponton túl el kell fogadni a vereséget is. De más íze van annak a vereségnek ahol előtte apait anyait beleadtál, mint annak ahol el se indultál..

2018. febr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!