Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Korkülönbség miatt szakított?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korkülönbség miatt szakított?

Figyelt kérdés
Fél évet töltöttünk együtt a kedvesemmel. Ő 41 éves férfi én pedig 21 vagyok. Minden tökéletesen klappolt, mert egy vitánk nem volt soha, a hobbink ugyanaz volt, tehát ugyanazokat a dolgokat szerettük. Együtt jártunk kirándulni/fotózni. Annyi volt a gond,hogy az exe még a képben volt. Naponta beszéltek és sokszor jött a ház elé ,hogy ő most feljön,amikor én is ott voltam. Ő mindig ignorálta a lányt,engem meg nem izgatott/nem akadtam ki ezeken. De éreztem valamit , ezért rákérdeztem ,hogy minden oké-e velünk. Erre azt mondta ,hogy látja a bizonytalanságomat , ezért beszélnünk kéne. Azt mondta,hogy ő már családot szeretne és hogy nekünk nem ugyanazok a céljaink. Pedig én nem akarok kalandozni..én szeretnék megállapodni , mert nem nekem való a pasizgatás/bulizás. Szerintetek ezt a helyzetet el kell fogadni? Vagy mit tudok tenni? Teljesen összetörtem..
2018. márc. 17. 07:46
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Illetve fél éve is 21 voltam , és ezt akkor is tudta..
2018. márc. 17. 07:47
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Tudja, hogy neked mik a céljaid?

Illetve te szeretnél 1-2 éven belül babát?

Szerintem az exe miatt dobott egyebkent

2018. márc. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Ha nem is 1-2 , de 3-4 év múlva én el tudnám képzelni. Sosem voltam az a nagy partyzós lány.. Pont hogy velem lehetnének ilyen céljai..
2018. márc. 17. 07:54
 4/25 A kérdező kommentje:
Az exével 4 évig voltak együtt ,és volt eljegyzés is, de a lány megcsalta és nem értékelte.. Én ezzel szemben imádtam őt :’( De talán ő annyira nem értékelt engem
2018. márc. 17. 07:56
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez gerinctelen húzás volt, gondolom jó volt neki a fiatal frissítés (sorry), de az exe erősebb érzelmeket váltott ki belőle. A korkülönbség csak fedősztori!


Sajnálom! :-(

2018. márc. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy a korkülönbség miatt szakított veled. Sokkal valòszínűbb, hogy az ex miatt....
2018. márc. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Már akkor kellett volna dobnod mikor az exe odajárkált..:(

42/N

2018. márc. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
67%
Ja..igen, és ez fedősztori nyilván, nincs bőr az arcán eléd állni vagy akár levélben is felvállalni. ezek nem is szakítottak tkp. Hagyd őket a fenébe keress egy szinglit, fiatalt..
2018. márc. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Az ex csaja is szakított a pasijával, szerintem egy nappal előtte kb mielőtt mi. Én teljesen ki vagyok most..:(
2018. márc. 17. 08:37
 10/25 anonim ***** válasza:
34%

Az apad lehetne, es tudja, hosszu tavon nem fog mukodni.

60 eves papi lesz, mikor te 40.

2018. márc. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!