Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem törölt/tiltott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem törölt/tiltott sehonnan?

Figyelt kérdés

Miután szakítottunk a barátnőmmel, egy héttel utána felkerestem, amiből összeveszés lett végül és még egy hónapig kerestem őt többször. Az üzeneteimre nem válaszolt, de elolvasta, aztán megírtam még neki, hogy ha nem fogunk már beszélni, akkor töröljön és tiltson mindenhonnan. Ennek ellenére mégsem törölt vagy tiltott sehonnan.

De vajon miért nem? Mi lehet a fejében? Talán jelentek neki valamit?


Női vélemények érdekelnek leginkább.


2018. márc. 19. 09:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
*szerelmes voltam
2018. márc. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Egyébként pedig úgy kértem, hogy töröljön, hogy megmondtam neki, hogy én is teljesítettem az utolsó kérését, ez meg az én utolsó kérésem.
2018. márc. 19. 10:48
 13/17 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ennyire leszarja.
2018. márc. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Azért nem törölt/tiltott, mert minek? gyerekes hozáálás. A civilizált távolságtartás sokkal érettebb hozzáállás, amit ő képvisel.
2018. márc. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy jól szórakozik azon, hogy vergődsz.:D
2018. márc. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem tiltott, mert nem érdekled. Olyannyira sem, hogy ezzel babráljon. Volt egy exem régen akivel hasonló volt a szitu, én is többet láttam bele, csakhogy nem volt benne semmi több. Hosszú évek teltek el, és mi azóta sem lettünk egy pár, de nem is leszünk.


Nem akar veled senki bunkó lenni, de sajnos ez a valóság. Te pedig saját magad csapod be azzal, hogy ebbe többet látsz bele. Elmondta hogy közömbös vagy számára, van is új párja, mi kell neked ennél több? Az már egyéni szocproblém, hogy te ámítod magad.

Gyógykapcsolat? Haver, ha a lány téged szeretne és veled akarna lenni, nem mással lenne. Ez ilyen egyszerű.

2018. márc. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, ha még sokáig zaklatod, és neki is előadod a zseniális gondolatmenetedet arról, hogy még mindig téged szeret, majd letilt.

Nekem van egy ugyanilyen értetlen exem, már egy éve mással vagyok boldog, de még mindig betalál azzal, hogy azért nem hívom, mert félek, hogy nem tudnék ellenállni. Lol.

2018. márc. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!