Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 25 év korkülönbség van köztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év korkülönbség van köztünk, de szeretem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem nem tudom elengedni amióta megismertük egymást, pedig tudom, hogy mekkora szakadék van kettőnk között.


Tényleg igaz az, hogy ha szeretsz valakit akkor el tudod engedni vagy ez csak egy kifogás?


2018. febr. 1. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

25 év nagyon sok. Most is, később pedig egyre több lesz.

Már a múltatok sem egyforma, világnézetetek sem.

Engedd el, nem pocsékoljátok egymás idejét.

2018. febr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
#1 Az nem időpocséklás ameddig jól érzi magát. Kérdező, ha ez boldoggá tesz, akkor ne hezitálj. Majd ha megunjátok egymást, továbbálltok.
2018. febr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha szereted vágj bele. Érezd jól magad vele :) :)
2018. febr. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért kéne elengedned? Nem viszonozza? Esetleg családja van?
2018. febr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Viszonozza, nagyon is.

De én nem tudnék úgy élni, hogy miattam hagyta el a családját.

2018. febr. 1. 19:55
 6/10 anonim ***** válasza:
59%

25 év az rengeteg.

Az már egy akkora szakadék, amit szerintem nem igazán lehet áthidalni. Ahogy előttem is írták, két külön generáció.

Nem tudom hány évesek vagytok most, de amikor a nő betölti a 35-öt, amikor egy nő fénykorát éli szerintem, az a csúcs, a pasi akkor lesz 60.

Igazából az apád lehetne.

2018. febr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szoval egy csalados ember veled csalja a parjat.. mindketten undoritoak vagytok, ja a korkulonbseg, gondolom, nem csak 25 evvel idosebb, hanem anyagiakban is jol all. Szanalmas
2018. febr. 2. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem a pénzéért vagyok vele, nem keres több százezret, és ha annyit is keresne, tennék rá magasból mert van munkám.


Magát az embert szeretem, és a házassága nem most romlott el, és nem is tegnap, csak én lennék az utolsó lökés ennek az egésznek.


Ha én nem lennék, akkor is előbb-utóbb elhagyná.

2018. febr. 2. 09:43
 9/10 anonim ***** válasza:

A kornak ehhez nem sok köze van, se szakadék, se világnézet - az embertípus dolga. Nézzétek, itt van két kb. egykorú:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


meg egy másik:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


meg egy kis korkülönbség:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Szerintem várd meg, míg elválik, aztán bármi lehet - de nem venném 100%-ra, hogy megteszi. Addig meg semmit, túl könnyű beleragadni a fiatal szerető szerepébe gondolom nem erre vágysz.

2018. febr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ocsmany fereg vagy!
2018. febr. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!