Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért foglalkozik velem az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért foglalkozik velem az exem?

Figyelt kérdés
Szakított velem mar lassan egy éve, tolem egy másik pasihoz költözött, de titkolja, viszont en tudom. Közös képük azóta sincsen sehol, ellenben a páromat be lajkolta véletlen, engem is folyamatosan nezget(napi szinten), és tévképzete h mi azért teszünk fel képeket mert ő is. Mi a franc baja van? Női féltékenykedes vagy ennyire unatkozik, nem boldog? Engem annyira nem érdekel, de azért na....
2018. ápr. 13. 07:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs rendesen lezáródva a kapcsolat, részéről még mindig faktor vagy, emiatt valószínűleg az új kapcsolata is gyenge lábakon áll, mert nem tud odafigyelni rá.Ez olyasmi mint mikor valaki több vasat tart a tűzben és érzelmileg nem tud elmélyülni egyik személy felé sem, mivel a figyelme megoszlik.Vajon miért nem tudott elengedni téged és miért hagyott ott?Elhagyott, mégis ellenőrzést akar gyakorolni feletted, nem nyíltan, hanem sunyin.Gondolom manipulatív és birtokló típus volt.Mint egy kullancs. :) Megy egyik gazdaállatról a másikra.Biztos, hogy nem boldog, boldog ember nem rögeszmés és kényszeres.Azt tudod csinálni, hogy tőle kérdezed meg miért csinálja.Tiltás közösségi oldalakon?
2018. ápr. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat tartott is több vasat, megcsalt aztán elhagyott, 10ev után. Most meg velem foglalkozik, abszolút nem ertem minek és miért is, marhára padlóra küldött amit tett, de azóta van egy párom akit szeretek, en nem beszélek vele, onnan jött fel hogy likeolta véletlen a párom képet miközben gondolom kémkedett. Biztos nem boldog, ha titkolni kell a palijat plusz engem csekkolgat... lehet magának sem ismeri be hogy megbánta? Aztán most féltékeny, hogy a párommal szeretjük egymást?
2018. ápr. 13. 08:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek szerint te is valamennyire foglalkozol vele, különben ki sem írtad volna, hanem kizárnád totálisan az életedből, nem? Mi a francnak foglalkozol vele? Lehet, hogy pont ezt akarja...
2018. ápr. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak érdekel, hogy minek van velem elfoglalva?! Na meg persze elég tétel lenne ha tudnám hogy nem érzi magát annyira jól, ez van. Kicsit jo a karorvendes...
2018. ápr. 14. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!