Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyire okos dolog ismerősnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire okos dolog ismerősnek maradni szakítás után egy közösségi oldalon?

Figyelt kérdés

Úgy alakult hogy szakítottunk a mostmár volt párommal. Sajnos ez úgy történt meg hogy szeretjük egymást, de meg kellett tennünk. Én reménykedem még abban hogy később keresni fog, és nem tudom hogy ezt a törlés vagy ismerősként maradás váltaná ki.

Miután szakítottunk, megkértem hogy töröljön le mindenhonnan, mivel mi azt az elvet valljuk hogy exszel ismerősnek maradni felesleges. Viszont amikor erre megkértem, úgy láttam nem örül neki, de mondta hogy jó.. ha ezt akarom, legyen. Rákérdeztem hogy miért, nem ez az egészséges? Korábban ő is így gondolta, most mit gondol erről? Azt mondta erre hogy igen, másoknak mindig ezt tanácsolta mert nem jó amikor látjuk a másik profilkep váltását stb. De nem tűnt úgy hogy ő a mi viszonylatunkban is ezt akarja.

Amikor elköszöntünk, mégis írtam neki egy SMS-t hogy maradjunk azok, elvégre nem haragban váltunk el, erre írta hogy nem, jobb ha semmi nem táplál reményt. Legyen törlés. Instagramon kikövetett... de Facebookon meg mindig ismerősöm.. nem törölt ki.

Engem eléggé zavar hogy látom amikor fent van, nem tudom mi lenne a jó döntés illetve hogy miért nem törölt még.


A fő kérdésem az, hogy pszichológiai szempontból melyik a jobb? Könnyebben elfelejtjük egymást, ha nem vagyunk ismerősök vagy pont az ellenkezője: annál jobban hiányozni fog a másik és akarjuk látni? Valamiért úgy érzem, hogyha ismerősök maradunk, könnyebb mert ott van a másik és elkopik az emléke szép lassan, amíg már semmit nem fog jelenteni, kiváltani belőled ha meglátod.. én pedig ezt nem szeretném.



2018. ápr. 25. 23:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ez nevetséges, TE miért is nem törlöd őt, mikor ugyanúgy megtehetnéd?!


Egyetlen gombnyomás.

Mellesleg én az ismerőse maradtam az exnek, hááát, hagyjuk.

Nem nézegetem, de mikor kisír féloldalas tök nagy marhaságokat, hogy igazságtalan az élet, meg "jaj, nicns csajom", stb... nem törlöm, mert minek, és mivel nagyon jó fotós, szoktam ajánlani ide-oda, csak emberileg elég érdekes személy :D

2018. ápr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Suemélyiség függő.

Én az összes exemmel jóban vagyok online is, a való életben is.

35/ffi

2018. máj. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Szerintem jobb ha letörlöd/tiltod. Legalábbis akkor ha olyan az exed mint nekem. Folyamatosan felkeres hogy kezdjük újra, (pedig már 3x kidobott) aztán inkább mégse. Nagyon szánalmas az az ember, nem tudom mit élvez ebben, letiltottam. Azóta békében êlek.
2018. jún. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Pár ève volt egy exem akivel teljesen barátin szakítottunk, nèha rámírt gondolom őt is megviselte (engem sokkal.jobban) beszélgettünk pár szót , kíváncsi volt jól vagyok e stb ezzel szerintem nem lett volna gond....aztán egyre perverzebb üzeneteket küldött , miután új barátnője lett , nekem új barátom , akkor is volt pofája írni, vègül letiltottam messengeren:( vannak beteg, érzéketlen emberek.

De egyébként én sosem törlök/tiltok exeket, szerintem gyerekes... Max "kikövetem" .

2018. júl. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!