Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elvesztettem azt az embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem azt az embert akit a világon a legjobban szerettem. Teljesen összetörtem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma elvesztettem az embert akit a világon mindennél jobban szerettem. A hibás én vagyok. Ő azzal indokolja az én érdekem, de én vagyok a hibás valóban. Sírtam, könyörögtem de lehetetlen meggyőzni. Egyszerűen nem látom a fényt az alagút végén, már nem akarok élni. Hogy dolgozzam fel ezt? Ja és egy helyen dolgozunk. :(
2018. ápr. 27. 19:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mióta voltatok együtt? Biztos, hogy végleges?

Ha végleges, akkor ki kell zárnod az életedből gondolatok és érzelmek szintjén is és tovább lépni.


Könyörögni és sírni nincs értelme. Nem csak megalázó, de aki szeret, annak nem kell könyörögni. Aki meg nem szeret, annak felesleges.

2018. ápr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hagyd ilyenkor màr nincs értelme könyörögni csak megalázod magad .Adj időt neki ha szeret akkor megért és melletted lessz .
2018. ápr. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok... velem kedden szakított. Én gondolkodtam rajta hogy később, talán egy hónap múlva újra felkeresem.. de nem tudom még hogy jó döntés lenne-e. A tehetetlenség érzése a legrosszabb és az hogy tudod magadban, soha nem fogsz már így érezni senki iránt.
2018. ápr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!