Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mindenkinél van gyász időszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinél van gyász időszak szakítás után?

Figyelt kérdés
Van aki nem gyászol és szomorkodik, hanem beleveti magát a bulikba, piálásba, csajozásba? Aki rögtön beleveti magát az "életbe" az nem is volt szerelmes igazán?
2018. máj. 2. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyere, írd meg a történeteket privátban.
2018. máj. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Mindenki máshogyan éli meg... Van, aki bezárkózik, van, aki kinyit. De tapasztalat szerint úgysem lehet megúszni a fájdalmakat.
2018. máj. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenki máshogy vezeti le a történteket vérmérséklete szerint. Nem egyforma gépek vagyunk. Lehet, hogy az otthon búslakodó volt kevésbé szerelmes.
2018. máj. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az exemnél nem volt. Ő rögtön összejött az új párjával. ;)
2018. máj. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
7 év utàn szakítottam, kb 1,5 hónapon belül mással vártam babát... Egy percig nem szomorkodtam! Max az elbszott fiatalságomat gyászolhattam volna
2018. máj. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az előzőt nagyon meggyászoltam, rettenetesen rosszul voltam, de próbáltam túlélni a szakítást és magamra fordítani a feleslegessé vált időt.


Ellenben a mostani szakításom után teljesen megnyiltam, kirándulok, koncertre járok, jövök-megyek, tehát ez nem viselt meg annyira, mint az előző, de nem mondom, hogy nem nehéz. De ezt tényleg teljesen máshogy élem meg.

2018. máj. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akinél az érzelmi kötelék már rég elhalványult, annak nem jelent semmit a szakítás. Csak kimondott szó, ami benne már rég lezajlott...


Viszont sokan a bulizást-piázást-ismerkedést pont a gyász elnyomása miatt csinálják, így akarnak gyorsabban felejteni, nem érezni a fájdalmat stb..

2018. máj. 3. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Érdekes dolog ez, mert attól is függ, hogy miért mentetek szét. Ha pl bűntudatod van, akkor biztos nehezebb, ha nincs akkor nekem pl könnyebb.
2018. máj. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!