Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Együtt lehet maradni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt lehet maradni egy bipoláris nővel?

Figyelt kérdés
Most szakítottam azzal nővel, akivel hosszú ideje ismerkedtem, jártam. Úgy gondoltuk kölcsönösen, hogy szeretjük egymást, jól megvagyunk. Aztán egyszer csak a semmiből képtelen dolgokat v

2018. máj. 9. 06:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
71%

Ne maradj vele szerintem. Én nő vagyok, pár hónapot együtt voltam egy bipoláris pasival. Az egyik pillanatban olyan volt hogy hagyjam békén, nem tudja, hogy komoly kapcsolatot akar-e. Egy héttel később meg őrjöngött, hogy én mért nem keresem többet telefonon, mért nem mondom többször neki, hogy szeretem, mért nem rajongok érte jobban.


Ezeken az embereket nem lehet kiigazodni, te se hagyd, hogy egy őrült tönkretegyen idegileg.

2018. máj. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
65%

Volt főnököm diagnosztizált bipoláris.

Elég nyomasztó volt az egész, tuti nem járnék ilyen emberrel, engem teljesen kicsinált.

2018. máj. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Tegnap már szakítottam vele, megmondtam neki, hogy mindkettőnknek jobb lesz így, mielőtt még mélyebben belebolondulnánk.
2018. máj. 9. 11:09
 14/16 A kérdező kommentje:
Tényleg érdekes volt, ő mondta ki, hogy szeret és hogy ilyen férfival nem találkozott, akivel így lehet beszélgetni, aztán valami megtört benne...Most meg mondja, hogy hát lehet hogy nem ugyanaz a párkapcsolati igényünk stb. Valóban nem egy érzelmileg toppon álló nőről van szó....
2018. máj. 9. 11:11
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen csajom.Majnem meghülyültem tőle.Szakítottam is vele egy idő után.Semmi sem volt jó neki.Pedig bombázó volt rendesen.
2018. máj. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Párom bipoláris. Ő a férfi.

Eddig négyszer szakított. De ezek közül csak egy tartott pár óránál tovább.

De mind a négy szakítás valami válsághelyzet közben volt. Munkahely elvesztése stb. A legkézenfekvőbb dolgot akarta lezárni így, mivel a másik dologra nem tudta a megoldást.

Bár én rendkívül toleráns ember vagyok, nagyon nehéz szívvel lélekkel mellette állni. De nem adom fel.... Vagyis a következő szakításig. Az már az utolsó lesz.... Ezt ő is tudja.

2018. máj. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!