Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért adott kitérő választ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért adott kitérő választ?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem az exem, hogy szeretett-e engem, de csak kitérő választ kaptam. Miért tette? Ha nem jelentettem neki semmit, miért nem mondja meg? Vagy ennyire nem érdekli, hogy valaszra se méltat?
2018. máj. 16. 13:56
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Folyamatosan beszélgettünk még utána, finoman én raztam le a végén, mert a lenyeget, amik érdekeltek megtudtam. Ahogy érzem, ő folytatta volna, de én meg nem láttam így értelmet a további beszelgetesnek.
2018. máj. 16. 15:16
 12/16 anonim ***** válasza:

Értem.Annyi biztos, hogy sumákol valamiért.


Mit válaszolt pontosan?

2018. máj. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Csak terelt, hogy majd válaszol. Sajnos a fejébe úgyse látok bele, csak érdekelt, hogy mások hogyan látják ezt a dolgot.
2018. máj. 16. 15:33
 14/16 anonim ***** válasza:

Exem is kitérő választ adott, nyilván nem akart megbántani.


Pedig sokkal egyenesebb lett volna megmondania, hogy nem szeretlek, és nem akarok tőled semmit.


Ehelyett: "nem tudom, mit érzek, gondolkoznom kell, majd kereslek".


Ahhoz képest eltelt három év, szóval, ha arra várnék, hogy "hogyan döntött", akkor életem végig egyedül lennék :D

2018. máj. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Én mondjuk egy percet nem várok rá, eleve az ilyen mentalitassal nem tudok mit kezdeni. Más témában is ilyen "egyenes" módon járt volna el, annyira nem is sajnalom. Esetleg lehet várta, hogy fussak utána, még ezt is el tudom kepzelni róla, de ez meg nem az én stilusom.
2018. máj. 16. 15:53
 16/16 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy ÉN várok rá? :D

Már 2 éve párkapcsolatban élek...

2018. máj. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!