Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Milyen az, amikor azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az, amikor azért szakítasz, hogy egyedül lehess végre?

Figyelt kérdés

Szóval nem azért, mert valami rossz volt a kapcsolatban.

Nem azért, mert új szerelmekre, vagy izgalmas egyéjszakásokra vágytál.

És nem is azért, mert „megfojtott” a szerelmével a másik fél kapcsolatban.


Hanem semmi... semmi különös. Talán csak nem gondolod magad alkalmasnak, hogy párkapcsolatban élj?


2018. máj. 16. 23:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Dajkamese! Valami oka volt, csak még magának se ismeri be.
2018. máj. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát olyan. Pontosan mire vagy kíváncsi?
2018. máj. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azt el tudom képzelni, hogy annyira megbéklyózva, megfojtva, börtönben érzi magát egy kapcsolatban már hosszabb ideje valaki, hogy pont azért szakít, mert vágyik a szabadságra, levegőhöz akar végre jutni. A túlzott féltékenység pl. előidézheti ezt a bizonyos "börtön-feelinget".
2018. máj. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát én kb most úgy érzem magam, de még nem szakítottam, lehet meg sem teszem. De sokszor elgondolkodtam rajta, pedig szeretem és ha nem vagyunk együtt hiányzik:(
2018. máj. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ehhez ha valoban nem fojt meg akkor nem kell szakitani. Egy nap otton, egy nap nála, normalis esetben megbeszélhető es nem állit be mondvacsinalt indokkal.


Nekem eddig az utolso szakitas olyan volt hogy egyszeruen csak szenvedni nem akartam. Pl amikor elment vhova soha nem mondta hova megy, vagy amikor kaptam hirtelen 3 nap szabit, abbol egyszer sem ért rám, stb, nem kérdeztem semmit sem mert eleget idegeakedtem veszekedtem már az exszel hasonlok miatt es semmi erőm nem volt ismételni. Egyszerűen csak elköltöztem.

2018. máj. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Csak filozofálgatok.


Tehát keresem, hogy létezik-e egy apró pont, ahol egy lelkileg átlagos ember, tehát képes a szerelemre, kötődésre,

Úgy elhidegül párjától, hogy szakít,

De közben mégsem keres új partnert, mert nincs rá szüksége.


Hogy ilyen van-e? Szerelmes tud lenni, mert az ösztöneiben benne van, de a

Személyiségtípusában meg az van, hogy alkalmatlan a párkapcsolati dolgokra, inkább egyedül tudja boldogabban szervezni a körilményeit.

2018. máj. 16. 23:30
 7/12 anonim ***** válasza:

"Hogy ilyen van-e?" Van több év házasság után egyedül élek. Amikor valaki nagyon rámmelegszik, szóba kerül az összebútorozás, inkább szakítok.

"De közben mégsem keres új partnert, mert nincs rá szüksége."

Utóbbi időben, ha elmegyek szórakezőhelyre és flörtölni kezd egy hölgy, már akkor megijedek. Felteszem magamnak a kérdést: Akarom én ezt kerülgetni? Összebútorozni? Eszembe jut milyen kellemetlen volt az utolsó szakítás, ami miatt kellemetlenül éreztem magam. Pedig már az elején közöltem, hogy nem szándékozom senkivel összeköltözni.

2018. máj. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 WheneverYouWant ***** válasza:
Aki volt már hosszú távon egyedül az tudja hogy milyen nyugalom van akkor... szóval elképzelhető hogy csak érzelmek nélkül akar maradni egy ideig...
2018. máj. 17. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsót alá tudom támasztani, másfél évig nem volt kapcsolatom, életem legeslegkiegyensúlyozottabb, legnyugodtabb időszaka volt! Most épp szakításon vagyok túl, és ezt az állapotot szeretném megint megtalálni. Egy jó ideig biztos, hogy nem kell kapcsolat, mert minden erőmet és hitemet kivette az utolsó.
2018. máj. 17. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szuper! Köszönöm a válaszokat! 😊
2018. máj. 17. 06:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!