Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Milyen az, amikor azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az, amikor azért szakítasz, hogy egyedül lehess végre?

Figyelt kérdés

Szóval nem azért, mert valami rossz volt a kapcsolatban.

Nem azért, mert új szerelmekre, vagy izgalmas egyéjszakásokra vágytál.

És nem is azért, mert „megfojtott” a szerelmével a másik fél kapcsolatban.


Hanem semmi... semmi különös. Talán csak nem gondolod magad alkalmasnak, hogy párkapcsolatban élj?


2018. máj. 16. 23:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én soha életemben nem ismerkedtem párkeresési céllal, de tényleg soha, olyan szinten boldog és kiegyensúlyozott vagyok egyedül, hogy egyáltalán nem hiányzik mellém egy társ. Egész egyszerűen nem igénylem, túltottan az intimitást sem, egyszerűen nincs rá szükségem, hogy legyen mellettem valaki. Az eddigi kapcsolataim úgy alakultak, hogy teljesen véletlenül megismertem valakit, akivel nagy volt az összhang és akibe beleszerettem és akkor már készen álltam arra, hogy kapcsolatba lépjek, de ez mindig a konkrét személy miatt volt, soha nem a kapcsolat lehetősége miatt. Pont ezért összesen 4 kapcsolatom volt életemben (32 vagyok), beleszámolva az első iskolás szerelmet is. 2 kapcsolat között pedig évekig voltam egyedül minden esetben. Illetve párkapcsolatban is csak olyan emberrel tudok hosszútávon kijönni, aki hozzám hasonlóan nem egy érzelmes vagy ragaszkodó típus, hanem inkább egy függetlenebb típus, aki ugyanúgy igényli az egyedüllétet, ugyanúgy nem akar szabályozni, korlátozni, beskatulyázni, ugyanúgy nem féltékeny vagy bizalmatlan, nem játszmázik vagy kombinál, stb. stb. Még szerencse, hogy azért vagyunk így páran, még ha nem is túl sokan :)
2018. máj. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Aha. Egész sok válasz jött, meglepően sok. Én azt gondoltam volna, hogy ez egy végtelenül szűk 1% alatti réteg. Érdekes 🤔 Kicsit változik akkor az összkép. Így már tudok másképp tekinteni egyes emberekre. Nagyon hasznos válaszok érkeztek. Köszönöm!
2018. máj. 17. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!