Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nők mennyi idő elteltével...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők mennyi idő elteltével szokták megbánni a szakítást?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy a szakítást kezdeményező nők, mennyi idő elteltével szokták megbánni a szakítást.


Szokták megbánni a nők? Mennyi idő eltelte után?


Mi a véleményetek, tapasztalataitok?



2018. máj. 18. 23:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj a kérdéssel, hogy feltételezed, a nők megbánják a szakítást.


Nem mindegyik bánja meg, van olyan köztük, aki úgy érzi, jó döntést hozott.

2018. máj. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt itt egy felhasználó, a szakítást rá 2 évre bánta meg :D

Elég lassú folyamat volt:D

2018. máj. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%
Semelyik sem banja meg, legtöbbször vkit felszednek szakitas elott, ne maradjanak egyedul, vagy hat ugye szerelmesek lettek, mert az erzeseiknek nem tudtak parancsolni. Akkor banjak meg, ha a normalis pasijukat egy gyokerre csereltek le.
2018. máj. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én nem feltételezem, hogy minden esetben minden nő megbánná idővel, csak szerencsétlenül fogalmaztam meg. Elnézest!


Szóval a tapasztalataitokra lennék kiváncsi, hogy akivel szakított a barátbője, vagy aki nőként szakított, fordult már elő, hogy később megbántátok? Mennyire gyakori? Mennyi idő után jött a felismerés, hogy hiba volt szakítani? Stb.

2018. máj. 19. 00:03
 5/12 anonim ***** válasza:
17%

Nem bánják meg soha. Facen lájkoljál a női önbizalomedzőt az a bibliájuk.

Szakitas elott igen sokszor felszednek valakit hogy utána ne legyenek egyedül. És ha gyökérre cserélték a jó pasit az se érdekel mert igazi nő tudja úgy váltogatni a pasijait mint a zokniját. Sok teendő nincs csak kiválasztani egyet a sok udvarlóból. Mert az van bőven.

Ha meg érzelmileg instabil hiába van új pasija akkor felhívja az exét hogy "megkérdezze mizu" hogy van mostanában...mert nem volt képes végleg elszakadni...sok az ilyen hulladék tapossák a férfiakat de egyszer visszarúg ez az egész rájuk..

2018. máj. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 flying whale válasza:
73%

Attól függ az illető mennyire stabil, mennyire őszinte magához. Ehhez ismerni kell a nőt.

De alapvetően a nők sokkal könnyebben átéreznek dolgokat mint mi férfiak, már csak természetükből adódóan is érzékenyebbek és empatikusabbak. Jóval előre érzik, ha kezd elromlani a kapcsolat, és amikor eljön a szakítás el tudják dönteni, hogy most túltesznek majd rajtad, vagy várnak rád (de akkor sem sokáig!). Míg mi férfiak képesek vagyunk évekig is akár ülni az emlékek fölött és reménykedni. A szeretet sokszor megmarad a szívükben, de ez már nem egyenlő azzal, hogy újra szeretnék kezdeni/folytatni.

Személyes tapasztalatom az, hogy ha egy nő szakít, akkor azt bizony jobb elengedni.

2018. máj. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
En nem bantam meg soha, sot. Ahogy telt az ido, inkabb nem ertettem, hogy mi a francert nem tettem meg mar sokkal korabban.
2018. máj. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%

Én 2 hete szakítottam és egy percig se bánom.

Gondolok rá néha, de nem csinálnám vissza. Ami nem működik, meg kell javítani.. amit meg nem lehet megjavítani, azt jobb elengedni..


25N

2018. máj. 19. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én megfontolt nő vagyok, ha szakítok, az azért van, mert már rohadtul nem érdekel a srác és nem akarok vele lenni. Soha nem bántam még meg, nyilván okkal szakítottam, akkor mit kéne bánni rajta?
2018. máj. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha szakítok (vagy akár csak nem folytatom az ismerkedést), annak oka van, és nem szoktam megbánni.
2018. máj. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!