Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nők mennyi idő elteltével...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők mennyi idő elteltével szokták megbánni a szakítást?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy a szakítást kezdeményező nők, mennyi idő elteltével szokták megbánni a szakítást.


Szokták megbánni a nők? Mennyi idő eltelte után?


Mi a véleményetek, tapasztalataitok?



2018. máj. 18. 23:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Eddig még sosem bántam meg. Volt olyan, hogy hiányzott a társasága, meg bántott a magány (mert én amúgy nem szedtem fel már a szakítás előtt három másik pasit), esetleg a szex hiányzott, de magát a szakítást nem bántam meg soha. A hiányérzet is elmúlt 1-2 héten belül, szóval idővel már főleg nem bántam semmit. Eddig csak úgy szakítottam, ha valami nyomós ok volt rá (megcsalt, egyértelműen hazudott nagy dolgokban, velem minősíthetetlenül bánt), vagy ha részemről elmúlt a szerelem. Ezek egyike sem olyan esemény, amit meg kellene bánni, én úgy érzem.
2018. máj. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én sem szoktam megbánni egy szakítást. Nem futok el rögtön az első problémánál, de ha eljutok arra a szintre, hogy már nem szeretném a másikkal folytatni, akkor annak mindig oka van.

Megbánni egy szakítást inkább akkor szoktak nemtől függetlenül, ha valaki hirtelen felindulásból szakít és büszkeségből nem ismeri be, ha hibázott. Aztán, hogy ki mennyi idő után jön rá, hogy hibázott vagy megbánta az elég változó. Ismertem egy házaspárt, ahol a nő éveken keresztül a válással fenyegetőzött, el akarta hagyni a férjét, amikor valamilyen probléma felmerült, de ő ezt nem gondolta komolyan. Viszont egy nap a férjének elege lett és elé rakta a válási papírokat, hogy ha ezt akarja, akkor itt van. A nő a mai napig bánja, pedig már lassan 20 éve, hogy elváltak.

Szóval aki felelőtlen, az megbánja, de egy olyan ember, aki tényleg átgondolta a szakítást, az nem bánja meg.

2018. máj. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!