Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúk, szakítás után félévvel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szakítás után félévvel, mondtok olyat az exeteknek, h hiányzik?

Figyelt kérdés

Ő szakított, én nem keresem.

Nem is találkoztunk a szakítás után.

Fiú 28, én 23


2018. máj. 21. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Az ex nem véletlenül lett az, még ha békében is válunk el. Ha hiányzik is, akkor se maga az ember, csak az érzések, emlékek, hogy milyen jó volt akkor ott abban a pillanatban.
2018. máj. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Volt olyan exem akivel szakítottam, de mégis hiányzott sokáig. Viszont eszembe se volt megmondani neki. Okkal szakítottam vele, nem akartak újrakezdeni a kapcsolatot, meg vele szemben se lett volna fair hónapokkal később ilyennel zaklatni.
2018. máj. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem sem túl fair még ha barátságban is váltunk el
2018. máj. 21. 12:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem talált mást. Amúgy, ha úgy lenne mondanám, veszítenivalóm nincs.
2018. máj. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Gondolhatok ilyet, ha még annyira erős a kötődés.


De kimondani csak akkor, ha nem találtam új pinát.

2018. máj. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi egy éve szakítottunk,de kb 3-4 hetente,havonta előkerül,pedzegeti hogy hátha most ügyesebbek leszünk stb aztán eltűnik. Én meg a birkatürelmemmel meghallgatom aztán jót nevetek magamban. Tudom jól,hogy csak szórakozik,pedig megmondtam neki egyenesen,hogy nem fogok az ágyába bújni. Van,hogy nem is reagálok,mégis előkerül.
2018. máj. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És nem tudod tiltani, törölni? Vagy nem zavar, hogy folyton próbálkozik?
2018. máj. 24. 17:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Őszinteség hìve vagyok! Ha tényleg hiányzik,megmondom.
2018. máj. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán érdekel,mert tudom hogy ez minden csak nem komoly. Ráun majd. Csak azért írtam, hogy van ilyen is😂
2018. máj. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk ő szakított, kicsit sem próbálva megérteni a helyzetet, csak flegmázott, szóval az lenne a világ utolsó dolga, hogy én megint írjak neki.
2018. máj. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!