Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fizessek neki miután szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizessek neki miután szakítottunk?

Figyelt kérdés
A barátnőm szakított velem 1 hete másfél év együtlét után. Régebben a szülei beleadtak a tűzhelybe és adtak ajándékba egy mosógépet a közös lakásunkba. Most azt kéri, hogy fizessem ki neki ezeket vagy elviszi. Sosem kértem tőle, hogy adjon bele a rezsibe, a szüleimmel való közös utazásoknál sem kellett semmit sem fizetnie és az utolsó két hónapban nem kértem tőle már, hogy adjon bele az internet/TV számlába sem. A szakításunk utáni második nap miután kipakolta az összes cuccát a közös lakásunkból ez volt az első dolog amit mondott nekem, hogy fizessem ki az előbb említetteket. Elbizonytalanodtam mivel nem akarok haragban elválni tőle és nem szeretnék vitát. De azt sem akarom, hogy úgy érezze bármit megtehet velem. Mi lenne a jó döntés?

2018. máj. 21. 14:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hihetetlen tényleg így elválni a másiktól! Én nem fizetném ki! Mégis miért!? Te sem kérsz vissza semmit amit adtál! Minden közös volt.Vigye el ha ennyit tud csak!
2018. jún. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!