Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti szakitanatok azert a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakitanatok azert a parotokkal, mert esetleg nagyon regen, a kapcsolatotok elott osszeszedett egy nemibetegseget ami most derult ki?

Figyelt kérdés
2018. máj. 24. 10:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1.) nem tudott róla és 2.) nem történt megcsalás, akkor mégis mi a tökért szakítanál vele?
2018. máj. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
83%
Én akkor is kidobnam, ha megtudnam, hogy a kapcsolatunk előtt már volt náthás. Arra ellenszer sincs és bármikor elkaphatja újra.
2018. máj. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 iamaveryniceguy ***** válasza:
100%

"Nem mertem elmondani."


Remélem soha többet nem lesz kapcsolatod emberekkel. TE JÓSÁGOS ÉG. Hogy lehetsz ennyire önző, hogy egészségügyi dologban titkolózol?


Ugye tudod, hogy a nők esetében komolyabb szövődményei lehetnek egy nem kezelt gombás fertőzésnek odalent?


Nem tudom elhinni, hogy nem mondtad el neki. Beszarás.

2018. máj. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
68%

Na jó de a csaj IQ szintje is vicces. Most komolyan fáj ég szúr stb és hónapokig nem mész vele orvoshoz? Az ilyen meg is érdemli a szövődményt.

A kérdésre többen is megírták a választ semmi okod szakítani de ha eszedbe jutott érdemes elmerengni a miérten.

2018. máj. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A nagyon régen hogyhogy csak most derült ki?? Eddig nem vetted észre hogy valami bajod van? Nőgyógyászhoz is kell minden évben járni rákszűrésre. Szóval te is hibás vagy, ha eddig nem derült ki...
2018. máj. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!