Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ennyi idő után ez indok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi idő után ez indok a szakításra?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit régóta ismerek, de x év után összesodort minket az élet. Röviden a sztori annyi, hogy egy 3éves kapcsolata volt előttem ahol sok lelki sérülést szerzett majd utána jöttem én képbe közvetlen. (Első barátja/kapcsolata volt) Nagyon jól megvoltunk 3hónapig majd 3hónap után írt egy üzenetet, hogy időre van szüksége mert ez túl gyors volt neki és nincs felkészülve egy kapcsolatra. 3napig nem beszéltünk majd ezt követően írt leírta, hogy szeret nagyon de sajnálja mert erre nincs felkészülve lelkileg. (mármint egy kapcsolatra és az abból adódó sérülésekre. btw egyszer nem balhéztunk ennyi idő alatt) Na mind1 mondtam, hogy talizzunk és beszéljünk erről. Így is történt, viszont annyiban maradtunk, hogy marad minden a régi, de nem mondjuk ki, hogy együtt mivel így lehet könnyebben tudja magában tisztázni a helyzetet. Még aznap este taliztunk, iszogattunk majd hazavittük autóval. Majd másnap úgy viselkedett mint mikor időt kért tőlem. Alig beszéltünk, nem vette fel a telefont stb És leírtam neki, hogy ebben a formában nekem nem oké, mert olyan társra van szükségem aki maximálisan komolyan gondolja ezt a kapcsolatot. Maga a 3hónap tényleg hibátlan volt, viszont tudni kell, hogy a szülei nagyon fogják legalábbis az anyja és nap mint nap tömte a fejét, hogy nincs kapcsolatra szüksége. Szerintetek ezek után lenne értelme próbálkozni? Vagy adni egy 3. esélyt ennek a dolognak? Kicsit úgy érzem mintha az anyjával szakítottam volna és nem vele. Ő is kivan idegileg meg én is. Spec én fogytam 4kg-t. Rólam annyit, hogy nagyon nehezen szeretek meg nőt szinte kivétel nélkül csak olyan partnereim voltak akikkel összejártam mert nem tudtak érzelmet kiváltani belőlem. És akkor itt van egy nő akinek sikerül, de a családja bekavar. Rólam annyit, hogy egyetemista vagyok, válogatott sportoló és 3hónap alatt több helyre elvittem a lányukat mint az exe 3év alatt aki titokban herbálozott. Ezt csak azért írtam le, hogy tisztázzuk nem velem van baja az anyjának, hanem mindenkivel aki bekörnyékezi a lányát az exe után.

Normális, hogy ennyire fogják? Valamint szerintetek indok egy szakításra a tény, hogy nem volt egyedül az előző barátja után? Előre is köszönöm a válaszokat!:)


Én 21F Ő19L



2018. máj. 28. 20:07
1 2
 11/14 anonim válasza:
77%
Én csak annyit szeretnék hozzáfűzni ehhez az egészhez, hogy ez a lány sajnos egyáltalán nem szeret téged.Érez irántad valamicskét, de valószínűleg ő most egy sebezhető állapotban van, te pedig gondoskodsz róla, vigyázol rá, és ez kellemes érzéssel tölti meg.Esetleg még szexuálisan is vonzódik hozzád, sőt, mivel kedves vagy és jofej, nagyon is kötődik, de sajnos ez nem szerelem. Össze lehet keverni a szerelemmel (még kezdetben, ha tapasztalatlan vagy),de ez nem az. Ha az lenne, mindent eldobva futna most utánad, sőt, nem is hagyná hogy eddig fajuljanak a dolgok.Tapasztalatból mondom, én is voltam a lány oldalán, és nagyon is el akartam hitetni egy hosszabb kapcsolat után magammal, hogy a na most ezzel a sráccal menni fog, és szeretem...de..nem ment.
2018. máj. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

szia, egyetértek az előzőekkel, ha valakit szeretünk, ráadásul ő is velünk akar lenni, és minden oké, akkor nem szakítunk. Alap.

nagyon hasonló helyzetben vagyok, valakit megismertem pár napja, pedig jó kapcsolatban vagyok. szerintem vége a kapcsolatnak, már intézkedtem is ezügyben, mert azzal akarok lenni, akit szeretek. pont.

szóval sajnos hagyd.

2018. jún. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Abszolut igazatok van. Kellett egy kis ido hogy a rozsaszin kod eltunjon. Sokat vagyok a barataimmal meg napi 2x edzek szval nem igazan jut idom azon “sirankozni” hogy vege masreszt nem is akarok. Ha neki ebben a formaban nem mukodott akkor kivanom hogy talaljon olyat aki tobbet letesz neki az asztalra, de engem elfelejthet!
2018. jún. 10. 00:03
 14/14 anonim ***** válasza:
ügyes, vagy, így kell ezt :)
2018. jún. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!