Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Barátom szünetet kért tőlem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom szünetet kért tőlem, hogy tisztázza az érzéseit. Azt mondta, hogy lehet vége lesz. De akkor ezeket miért tette?

Figyelt kérdés
Ott volt nála egy jegyzetem, és mondtam, hogy azt elviszem akkor, úgyis levizsgázott már. De ezt nem akarta. Aztán mikor elmentem utánam nézett az ablakból (ezt eddig nem tette). Plusz egy általa rendelt csomagnál apa irodájának van megadva a címe, mert ott biztos átveszik és vidáman megjegyezte, ha megjön a csomag, akkor látjuk egymást. Miért mond/ tesz ilyeneket, ha már nem biztos az érzéseiben?

2018. jún. 21. 11:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Én ezt értem, hogy időhúzás, de akkor áruljátok már, hogy minek kellett volns otthagynom a füzetem? Ezt miért kérte?
2018. jún. 22. 09:26
 12/14 anonim ***** válasza:
Miért, mit gondolsz, éjjelente a füzetedet ölelgeti, és könnyeivel öntözi a lapokat, miközben a nevedet suttogja?
2018. jún. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az ostobaságod egyszerűen... no comment.

De hogy megnyugodjon a lelked:

A barátnőm anno ugyanígy járt. A barátja kényesen ügyelt arra, hogy a cuccaiból semmi ne maradjon nála (pizsi, rúzs, neszeszer, ruha). Amikor "időkérésben" voltak a barátnőm véletlen otthagyott valamit (mindenhol kereste nem találta), srác jelezte, hogy itt maradt. A barátnőm el akart menni érte, mert tudta, hogy a srác hepciás erre, de azt mondta, hogy nem fontos majd ha úgy is beszélniük kell akkor visszaadja.

Vissza is adta. Jártak kemény 3 hónapig, amikor kiderült, hogy a srác az "idő" alatt kipróbálta a határait. Fel akart szedni egy csajt, csak nem jött össze (nem tudta megdugni) így visszament a biztoshoz.

Szóval jelen esetben semmit nem jelent egy koszos füzet. Olyan mértékben kétségbe vagy esve, hogy várom a kövi kérdésed, hogy ha annyira szakítani akar akkor miért nem porszívózta még fel a kihullott hajszálaid a padlóról?


De itt van az elvi hiba! Az idő kérés nem feltétlen szakítás. Sokkal inkább a határok feszegetése. Kit szedhet fel, ki érdeklődik utána, van-e jobb parti.

Nyugodj meg, ha nem látja, hogy érdeklődés lesz íránta moslékos vödörnek te is megteszed. Nedvesedsz, oda vagy érte, a napi orgazmus adaghoz elég vagy te is. De amint lesz jobbra lehetőség, ott fog hagyni. Ha csak véletlen bele nem vered a fejed a betonba és helyre nem rázódik, hogy te már mint ember/nő nem számítasz.

2018. jún. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem a füzetet, mert véleményem szerint, ha szakítani akarok, akkor visszaadom a másik fél cuccat, merr minek kerülgetni.

Egyébként 4 napig bírta nélkülem, szóval ennyit erről.

Persze mondhattok bármit, hogy lekoptatta a másik stb.

2018. jún. 27. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!