Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lassan 3 éve vagyok kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 3 éve vagyok kapcsolatban és kihűltek az érzelmeim és hirtelen más is felbukkant. Hogy oldjam meg ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
A barátomban egy csomó minden elkezdett idegesíteni, az utóbbi időben folyton veszekedtünk, néhány dologban különbözünk és 2 hónapja elkezdett nekem irogatni valaki, aki nagyon megtetszett bár minden nap közöltem vele hogy van barátom, stb nem is annyira sürgeti a dolgot, nagyon intelligens és céltudatosnak tűnik, 3x voltam vele kint eddig, a barátom tudta nélkül persze mert azon nagyon kiakadna, de nem tudtam megállni hogy kimenjek vele és mindig nagyon jól éreztem magam vele, viszont ma is ki akar velem menni este és azt mondta randira hív, olyanra ami csókkal végződik... nem szeretnék hülyeséget csinálni és tanácstalan vagyok... mondjam le a talit? Vagy menjek ki és mondjam meg hogy nem szeretnék semmit amíg nem ért véget a kapcsolatom... mit tegyek? A barátommal hogy szakítsak? Ő volt a mindenem és puff egyszercsak kihűltek az érzelmeim... viszont felvettek orvosira és mivel a barátom abban a városban él ahová jeentkeztem, a felkészülés alatt nagyon sokat voltam náluk otthon és a szülei nagyon megkedveltem nagyon sok szeretetet kaptam tőlük és nem szeretném hogy úgy érezzék kihasználtam őket... nagyon félek ettől az egész helyzettől. Nem akarom elcseszni... mit tegyek? 19/L

2018. jún. 22. 17:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz kinlodni a paroddal akkor szakits vele és menj ki a pasival.Ha ugy érzed hogy még van remény láttsz kiutat akkor vedd rá a párodat hogy menjetek el edzeni együtt és hagyd a másik pasit.
2018. júl. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Update: Kimentem vele, akkor 1 éve meg is csókolt, utána rögtön szakítottam a barátommal, aki belátta hogy tényleg jobb így, sírtam nagyon sokat, se helyre tettem magamban az érzelmeim, vele azóta is jó a kapcsolatom, néha 2-3 havonta szót váltunk, ki hogy van...

A másik sráccal pedig... nagyon boldog vagyok, szerelmes és minden nap boldoggá tesz, örülök hogy így történt! Nem szabad savanyodni egy ellaposodott kapcsolatban az élet túl rövid és rengeteg mindent kínál😊

2019. jún. 20. 23:45
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez szuper, Kérdező! Csak sokáig, legyetek boldogok :)))
2019. jún. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!