Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy engeszteljem ki az új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy engeszteljem ki az új barátnőmet mert sajnos eljárt a kezem?

Figyelt kérdés
Tudom férfiatlan dolog meg ocsmány vagyok meg szemét vagyok stb., de igen sajnos elég erősen durván megütöttem az új barátnőmet mert nagyon felidegesített. Sajnos azóta nem nagyon akar velem beszélni és a telefont se veszi fel nagyon megszerettem ennek ellenére hogy tudnám megbékélni? Mit tudtok ajánlani vissza akarom szerezni?
2018. jún. 24. 15:36
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el. Nem érdemled meg őt.
2018. jún. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit vársz? Mit mondjunk erre? Ép eszű nő nem fog visszamenni hozzád. Hamarabb kellett volna gondolkodni, nem pedig itt hárítani a dolgokat. A végére úgyis az jött ki, hogy ez "nem is olyan nagy dolog", meg "más is ezt csinálta volna a helyedben". Nem. Ez így nagyon nem oké. Persze biztosan megvan az oka, hogy miért ez a megoldásod a konfliktuskezelésre (szüleid is lehet így működtek...). Én a helyedben tényleg szakember segítségét kérném, hogy ez tényleg soha soha ne forduljon elő többé. Szóban kevés ezt mondani.
2018. jún. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
20%
Túl jó vagy jobbat érdemelsz ha ennyire idegesitő csaj :))))) szóval keress mást
2018. jún. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha legközelebb felidegesít, akkor majd újra megütöd? Miért nem a saját súlycsoportoddal bunyózol he? Mert fosol hogy ők jól orrba b..sznak mi?
2018. jún. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy kis önbecsülése és józan esze, akkor sehogy.
2018. jún. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat hivogatod, akkor lehet, hogy még zaklatásért is feljelent.
2018. jún. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem csinálná más is ugyanezt. Felidegesített már elég sok csaj, volt aki meg is csalt mégse ütöttem soha meg egyiket se. Az egyetlen helyzet ahol jogos, ha megütsz egy csajt ha ő kezd el verni téged. Önvédelemből belefér, de csak mert idegesíett rohadtul nem. Ha már azon felidegesítetted magad hogy a neten pár ismeretlen ember szerint nem kéne a csajnak visszafogadnia téged nem nehéz felhúzni az agyad.
2018. jún. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Volt ilyen fiu ismerősöm haver.Egymàst agyàt felcsesztük vmit beszoltam neki erre ő megütött .Figyelj elhiszem hogy volt okod de ő mégis a bnőd nem csak egy haver akik összebunyóznak.
2018. jún. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
mert mit csinált vagy mondott, ami ennyire felidegesített?
2018. jún. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

mert mit csinált vagy mondott, ami ennyire felidegesített?


Szüleimhez mentünk volna vasárnapi ebédre ez a szüleimnek szent dolog hogy pontosan ott legyünk. Anyukám főzött rám meg a barátnőmre is és indulás előtt 5 perccel kitalálta hogy mégsem megy, nagyon nagyon ideges lettem

2018. jún. 24. 17:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!