Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy engeszteljem ki az új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy engeszteljem ki az új barátnőmet mert sajnos eljárt a kezem?

Figyelt kérdés
Tudom férfiatlan dolog meg ocsmány vagyok meg szemét vagyok stb., de igen sajnos elég erősen durván megütöttem az új barátnőmet mert nagyon felidegesített. Sajnos azóta nem nagyon akar velem beszélni és a telefont se veszi fel nagyon megszerettem ennek ellenére hogy tudnám megbékélni? Mit tudtok ajánlani vissza akarom szerezni?
2018. jún. 24. 15:36
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Nőt megütni csicska dolog!!

A verekedni akarsz, keress a súlycsoportodban ellenfelet. Vagy lehet, h csak igy érzed keménynek magad, hogy összeversz egy védtelen nőt, mert valójában csicska vagy az élethez is, és ezzel kompenzálod az életképtelenséged! Én pl még soha nem ütottem meg egy lányt, vagy nőt sem!! Ahogy írsz, érezni rajtad, h idegbeteg vagy, és te szereted bántani a nőket.. Ha a te fejedet bombázná telibe vki, az biztos neked sem tetszene.. Kívánom egyszer szaladj bele egy ilyen történetbe! Ha ennyire idegbeteg vagy, szedjél hangyát bokszkesztyüben hülyegyerek

2018. aug. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!