Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy engeszteljem ki az új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy engeszteljem ki az új barátnőmet mert sajnos eljárt a kezem?

Figyelt kérdés
Tudom férfiatlan dolog meg ocsmány vagyok meg szemét vagyok stb., de igen sajnos elég erősen durván megütöttem az új barátnőmet mert nagyon felidegesített. Sajnos azóta nem nagyon akar velem beszélni és a telefont se veszi fel nagyon megszerettem ennek ellenére hogy tudnám megbékélni? Mit tudtok ajánlani vissza akarom szerezni?
2018. jún. 24. 15:36
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. ha engem ütöttél volna meg már nem lenne farkad :D ha a csajnak van esze ezentúl leköpni se lesz hajlandó.
2018. jún. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
95%
Örülj, hogy a barátnőd ilyen és hogy nem a balesetire kerültél ezután te farok. Legjobb lesz, ha egyedül döglesz meg.
2018. jún. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Kész, nem tudom elhinni hogy ez a kérdés nem provokáció csak. Nem vagyok hajlandó elhinni hogy vannak olyan neandervölgyiek akik megverik a csajukat mert az mégse akar menni a szülőkhöz vasárnapi ebédre. Csak remélni tudom hogy a csajnak van valamilyen férfi rokona vagy barátja akit oda tud küldeni "elbeszélgetni" veled.
2018. jún. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

1. a szüleidnek szent - és KIT ÉRDEKEL? Senkit, ne vergődjenek, ha késtek :D


2. ha csak ezért megütöd... - idegbeteg f...sz vagy, és ha engem ütöttél volna meg, akkor felnyomom az orrodat az agyadba még búcsúzóul

2018. jún. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, aki érzelmileg nem válik le a szüleiről, annak nem való párkapcsolat.
2018. jún. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
64%
ja hát ezért elég hülyeség volt megütni. legalább a macskádat nyírta volna ki...
2018. jún. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
93%
Ez a nagy ok? Basszus!!! a férjemet durván szadiztam, a házasságunk előtt, hogy mikor durran el az agya. Mert apám is verte anyámat, és én féltem attól, hogy én is így járhatok. De nem ütött meg. És nem is lépett fel ellenem fenyegetően egyszer sem. Pedig tényleg mindent megtettem, ami eszembe jutott. Lehet, sőt biztos, hogy beteg dolog volt tőlem, de én így éreztem magam biztonságban. Szegénykém meg nem tudta, hogy mi ütött belém.
2018. jún. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Ha engem megütne a barátom, biztosan nem mennék vissza hozzá. Sosem bocsátanám meg neki, ha egy ilyen kis semmi miatt ütne meg, meg ha bármiért is megütne. Gondolom friss a kapcsolat, mert "új barátnő". Levizsgáztál előtte és az ismerősei előtt is. Nem tudom miből gondolod, hogy te vagy itt a sértett, akinek mindenki köteles megbocsátani. Jogos a csajszitól, ha nem keres és nem válaszol neked. Legalább azt ne erőltesd ki belőle, hogy keressen meg hogy visszamenjen hozzád. Bűncselekménynek számít, hogy megütötted. Ha tovább keresed, nem hagyod békén az már zaklatás. A kettő együtt nem biztos, hogy kedvező lenne a számodra. Vagy végül is te tudod. Ezt majd ő eldönti, és nem fog semmit oknélkül tenni. A szüleidtől meg szakadj el, nem vagy már gyerek (bár ez a viselkedés nem férfihez méltó).
2018. jún. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy ilyen kis semmiségért eljárt a kezed, akkor egy nagyobb vitatkozás közepette mit tennél mégis?!

Persze, nem szép, hogy a legutolsó pillanatban eszébe jutott, hogy mégsem szeretne menni. De basszus, nem az a megoldás, hogy "nekifutásból" arcon vágod!!

Azt kellett volna tenned, hogy leülsz vele beszélgetni, hogy meséljen, mi a problémája!


Nem mellesleg: aki egyszer kezet emelt egy emberre, az megteszi újra.

Csatlakozom az előttem hozzászólókhoz. Keress fel egy szakembert és kezeltesd magad!


A lányt pedig messze kerüld el. Ne okozz neki több fájdalmat.

2018. jún. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Mondd neki hogy többet nem fordul elő ! Szereted stb viddel vacsizni :) vagy valami romantikus helyre probálj meg gyengèd lenni vele
2018. aug. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!