Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Közös nyaralás, de én szakítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös nyaralás, de én szakítani akarok. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Közös nyaralásra megyünk, mindent barátom fizetett, visszamondani már nem lehet szerintem.

Az utóbbi időben nagyon megromlott a kapcsolatunk és nem tudom,hogy ha kettesben lennénk, változna e valami.

Szeretem és fájna elengedni,de ahogy néha bánik velem,durva.

Nem akarok több vitát.

Ti mit tennétek? Nem akarom kihasználni,hogy elmegyek vele nyaralni és haza jövünk szakitok,de már ki van fizetve és mást nem tudna vinni.

Mit tegyek? Kifizetném neki a pénzt,de akkor ő se tudna elmenni,mert az adott ország nyelvét nem ismeri.

Nem boldogulna ott.

Nem akarom kihasználni,talán egy esélyt még megérdemel.

Szerintetek rohadt nagy szemétség lenne,ha adnék egy esélyt,és ha nem élne vele nyaralás alatt sem,ahol végre kettesben lehetünk,akkor utána szakítanék?

20/L


2018. júl. 12. 22:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én is néztem nagyot mikor megláttam a 6os hozzászólását...:D
2018. júl. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
6-oson en is. De örültem mikor lattam masnak is kerekedik a szeme a hulyesgen :)
2018. júl. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ne menj vele. Fog boldogulni egyedül is - ha meg nem, akkor meg főleg.

Az nagyobb átvágás volna, mint a pénzbeli veszteség, ami esetleg éri.

2018. júl. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!