Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért viselkedik ilyen furcsán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik ilyen furcsán az exem majdnem egy év után?

Figyelt kérdés
Az exemmel közös a baráti tárasaságunk és elutaztunk közösen egy pár napra. Mesélte egyik barátnőm, hogy majdnem becuccoltak a haverjával a mellettünk lévő szobába, de amikor megtudta, hogy ott vagyok odébb mentek...végig furcsa volt és feszültnek tűnt, főleg a végén. Amikor elköszöntünk az összes barátnőmnek adott puszit aki körülöttem, volt csak engem hagyott ki. Amúgy kedves volt velem meg segítőkész is, de nem beszéltünk sokat, szinte semmit. Már majdnem egy éve szakítottunk, de még mindig ott a feszültség.

2018. júl. 30. 15:33
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
De igen, elmentem volna, akkor is elmentem velük, amikor volt pasim (azóta volt már egy rövidebb kapcsolatom).
2018. aug. 28. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!