Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudok túllépni azon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok túllépni azon, hogy ezért szakítottak velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Húsz éves lány vagyok. Még szűz. Nem rég ért véget az első kapcsolatom.

A volt barátom tudta, hogy szűz vagyok, de folyamatosan kérdezte már kb a negyedik találkozótól, hogy akarok-e szexelni vele vagy legalább az orált próbáljuk ki. Addig addig amíg bele nem mentem (persze én csináltam neki, ő akkor nem) és rettenetesen bénán sikerült. Ettől kezdve fokozatosan azt éreztem, hogy távolodunk, rideg volt velem, majd szétmentünk rá 1-2 hétre.

Nagyon félek, hogy a következő barátomnál is ez lesz, már nem merek ismerkedni sem.



2018. aug. 4. 17:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
3%

10: megint csak azt tudom kérdezni. Ha egy csaj jelenti ki, hogy ő nem akar tanárnéni lenni, akkor az ugye nem felszínes.


Ha egy férfi jelenti ki, akkor felszínes.

2018. aug. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
57%

Én szívesen lennék tanár néni 😀csak sajnos nem találok olyan embert

Van benne valami izgato hogy tudom előttem meg senki nem volt vele és én vezetem be mindenbe

N

2018. aug. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
95%

12: menekülj!!!!


amennyi privit fogsz most kapni, még a GYK is lerohad :P



(bizonyára van ilyen nő is, de a többségre azért nem ez a jellemző, sőt néha megdöbbentően fiatal, húszon éves lányoktól hallok ilyen dumát, akiknél azért még nem ritkaság, hogy a srác szűz)

2018. aug. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
38%

4,8 vagyok. Na akkor kiöntöm a lelkem a szűz csajokról.

1. Nagyon NAGYON NAGYON sok idő amíg kivarázsolod a bugyijából. Vágom én hogy nem durr bele minden kapcsolat de azért kílódni egy csomót semmi értelme. ( biztos lesz olyan aki ezt mesésnek tartja )

2. Ami után nagy nehezen elveszted a szüzességed nem biztos hogy rá leszel kattanva a szexre, szégyenlősködés prűdség megint egy csomó idő, nyűg

3. A szexuális igényed nem ismered, még be kell álljon, fel kell fedezd. ( Én elég aktív vagyok, és már nem állok le olyan csajokkal akiknek a szexuális igényük nem egyezik az egyémmel, rizikó hogy mekkora hogy lesz a tied )

4. Mindent meg kell tanítani, itt inkább a processel van bajom, amíg eljutsz oda hogy ki merd próbálni a dolgokat és ne ijedj meg ha valami elsőre nem teljesen tetszik. Na itt ha nem vagy nyitott akkor lóf....t se fogsz csinálni.

5. Idegesítő vagy. Kikéred a véleményt de csak úgy ha mindenki babusgat, nem érzem hogy a realitásban élnél. Igen van ami szar az életben el kell fogadni, ezt még meg kell éld.


Lepontozást előre megköszönöm. Bocs ha durva voltam, nem szoktam általában de most valahogy ilyen kedvem van. Bocs hogy rajtad vezettem le.

2018. aug. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

"5. Idegesítő vagy. Kikéred a véleményt de csak úgy ha mindenki babusgat, nem érzem hogy a realitásban élnél. Igen van ami szar az életben el kell fogadni, ezt még meg kell éld."

1) LOL én nem pontoztalak le :D 2) Nem kell általánosítani

3) Ha neked csak ennyi egy nő sajnálom

2018. aug. 4. 18:28
 16/23 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ne bánd, ez egy tapló paraszt. Én már akkor szakítottam volna vele a helyedben, mikor elkezdte így erőltetni ezt a szex témát.... Ne aggódj miatta, majd találsz normálisat. Én 21 évesen jöttem össze az első párommal és soha nem nyomult ilyen módon, kb. 2 hónap után feküdtünk le, addig ismerkedtünk, randiztunk.
2018. aug. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
18%

14:


+1: hónapokig udvarolsz, majd rájön, hogy mégsem veled akarja elveszíteni (az egyik exem 1 évet húzott egy srácot szűzen)


+2: miután elveszítette veled, gyorsan ki akarja próbálni mással is, mert a kíváncsisága nagyobb, végül is most fiatal, meg mégsem halhat úgy meg, hogy csak egy férfi volt az életében, így hiába vártál rá türelmesen, és tanítgattad később, gyorsan lapátra kerülhetsz, mert most megy kiélni magát.

2018. aug. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
26%

Nő vagyok, teljesen megértem, akik a szüzesség miatt zárják ki a nőket.


Pont úgy, mint az előttem lévő írta, minden szó tök igaz volt rám is.


A szüzek szégyenlősek, bátortalanok, alig ismerik magukat(a maszturbálás nem olyan!) és esetlenek, hisz kezdők.


Csak akkor lehet izgató a dolog, ha szerelmes vagy és a csaj minden lélegzetvételét áldod, vagy élvezed a hatalmi szerepet(ez férfiakra jellemzőbb).


Kérdező!

Normális, hogy nem ment minden elsőre hibátlanul, még két tapasztaltabb embernek is szokott néha gondot okozni az egymásrahangolódás. Viszont lehetett volna annyi eszed, hogy észreveszed, hogy nem szeret eléggé..


Semmi gond, legközelebb jobban megy.

2018. aug. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
92%

ha megfogadsz egy tanácsot kérdező, egyet nem teszel.


a következő kapcsolatodban sem fekszel le csak azért a 2. randin, mert félsz, hogy megint elhagynak.

2018. aug. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
92%
Semmi baj azzal, ha valaki nem akar szűzzel kezdeni, de akkor ne jöjjön vele össze, ne nyaggassa, és ne tömje a farkát a szájába.
2018. aug. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!