Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nálatok ez válóok lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok ez válóok lenne?

Figyelt kérdés
Ha a barátotok elég részeg lett egy buli alkalmával, sok családi gondja is van most ami miatt feszült és pofáncsapna titeket, nem erősen, nem ököllel. Beszélnétek vele és nagyon bánná, nem agresszív ember, soha nem csinált volna ilyet de mégis megtete. Nagyon szeretnétek.
2018. aug. 12. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ezentúl ha gondja lesz . Barmi teher ,gond akkor rajtad lehetősege lesz levezetni.

Igen válóok lenne.

2018. aug. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy válóok, engem is ütött már meg nem egy nő, az mivel jobb? Bezzeg akkor nem lenne probléma, de ha egy férfi, egy szimbolikus ütést mér egy nőre, ami még valamelyest megalapozott is lehet és meg is bánta, megbeszélte, akkor már egyből válás. Értem.
2018. aug. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez után nem szeretném. Bőven elég a kiábránduláshoz.

10 év házasság és két gyerek után is válóok.

2018. aug. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Estádio de Felchút ***** válasza:
Emiatt nem válnék el, csak megözvegyülnék.
2018. aug. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azonnal kidobnám.
2018. aug. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tuti kitenném.
2018. aug. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem erősen nem ököllel nem ez a lényeg .Hanem hajlama van az agressziv viselkedésre veled szemben .Ez elég előjel sztem meg ok is hogy ott hagyjam .Még csalàdot sem terveznék vele.
2018. aug. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Beszéltünk a dologról, láttam nagyon megbánta és én adok neki még egy esélyt mert nagyon szeretjük egymást és én nem akarom hogy a tökéletes kapcsolatunk egy ilyen miatt menjen tönkre.
2018. aug. 14. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!