Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy a jóéletbe képesek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a jóéletbe képesek az emberek 10év után szakítani egymással? Nekem 1hónap után se menne senkivel

Figyelt kérdés
2018. aug. 22. 22:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Bármennyi idő után lehet szakítani, 1 hónap, 1 év, 10 év, 20 év... mindegy. Hány éves vagy? Ne legyél naiv. Vannak problémák, amiket meg lehet oldani, és vannak olyanok, amiket nem, hogy egy kapcsolatban vannak-e az utóbbiakból, az kapcsolatonként változó, és az is, hogy ha vannak, mikor jönnek ezek elő, és mennyire hajlamosak a felek a megjavíthatatlant is megpróbálni megjavítani. Sok rossz házasság van, ahol csak szenvednek egymás mellett, mert megjavíthatatlan dolgok mellett erőltetik, hogy de javítsuk meg, miközben már veszett fejsze nyele... Tudod, a romlott húst sem eszed meg, mert bajod lesz tőle...
2018. aug. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egyszerű: ha éltél volna már sz@r kapcsolatban, ez a kérdés nem született volna meg.
2018. aug. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Sose könnyű, de ha eljutsz arra a bizonyos szintre ahol elég volt, megkönnyebbülés lesz ha lekerül a teher. Nem sok tapasztalatod lehet ha így gondolkodsz. Majd lesz:)

Én szerencsére max 10 hónap utàn szakítottam eddig életemben, mert màr az utolso utàni esély is elszàllt....megcsalt, megütött. Nem, nem óhajtottam vert baràtnője lenni senkinek, se olyan akit megcsalhatnak amikor akarnak következmény nélkül.

Egy kapcsolat 2 emberes dolog, és tenni kell érte. Ha egyedül próbàlod menteni, előbb utóbb belefàradsz. + van az a pont ahonnan màr ki kell lépni ha a szar helyett boldog akarsz lenni.

2018. aug. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ők pl nem szánalmas kapcsolatfüggők,,, pl.
2018. aug. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!