Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Titeket keresett már fel az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket keresett már fel az exetek?

Figyelt kérdés

Volt már olyan,hogy az exetek szakított veletek,mert elmúlt a szerelem,aztán x idő után felkeresett?

Mit reagáltatok?

(Nem,nem várok erre,csak érdekel)


2018. szept. 10. 20:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Az ilyen esetek többnyire csak arról szólnak, hogy hiányzik a bejáratott p*nci vagy füttyös és amíg nincs friss, jó a régi is.
2018. szept. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Elküldtem a fenébe.

Egyébként kétszer jártam így. Mindkétszer meglepődött az illető hogy milyen sokat változtam.

2018. szept. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
46%
Magánügy:D
2018. szept. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Mennyi idő után keresett fel?

Meg mi okból?

2018. szept. 10. 20:43
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Most történt nem olyan rég. 1,5 év után tűnt fel megint, "barátkozni" akar.
2018. szept. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem három év után rámírt face-en. Hogy ő azért szakított velem mert megrémült hogy valaki ennyire szereti meg hasonló baromságok. Gondolom hiányzott neki egy numera, mert azóta sem volt kapcsolata... elküldtem a bánatba, és még jót is röhögtem a szánalmas próbálkozáson. Nem is értem mit várt, hogy majd elfelejtem hogyan alázott meg és dobott ki, aztán a karjaiba ugrok, hogy "tudtam én hogy ez áll a háttérben"? Szánalom.
2018. szept. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
És ők is szakítottak veletek?
2018. szept. 10. 20:47
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen,nem kellett egy év sem. A csaj már nem volt jó, aki miatt elhagyott. Akkor találkozgattunk egy darabig. Aztán megint elkezdett csajozni, ki is akadtam :) Szóval megint "szakítottunk".

Ezután hamarabb megkeresett, azzal hívott fel, hogy nála hagytam a nejlon harisnyámat,nem akarok felmenni érte? :)) Hát nem akartam. Lett egy másik nője (ez már a 3.) de mikor gondolom sz. r lett azzal is a kapcsolata, megint megkeresett. És mikor a nemtudom én hányadik nője lett, akkor is, pedig akkor már másik városban éltem. Nem volt egyszerű lerázni, de miután megszívattam nem keresett.


Első alkalommal mivel még ezek szerint nem voltam túl rajta, jó volt, addig míg újra úgymond meg nem csalt. De ez már felnyitotta a szemem.


34N

2018. szept. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
71%

1. Szakítottam velük, először feltételeztem, majd szimatoltam, s megéreztem, hogy ez(eke)t nem kéne folytatni.

2. "Megerőstítésképpen" coming-out-oltak: részükről elmúlt a szerelem. Hát oké, akkor részemről is.

3. Buli, parti, de évekig. Kitombolták magukat, tudj' isten, kik jártak bennük.

4. Aztán kiderült, hogy végtére is részükről mégse annyira múlt el a szerelem.

5. Vették a bátorságot mindezek után, s felkerestek személyesen.

6. Rájuk kúrtam a bejárati ajtót, de úgy, hogy a paneltömb majd' összeomlott.

2018. szept. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

2# vagyok. A gázosabb dugni akart, kamu indokkal jött. Pár hónap, vagy egy év után. Egyébként nője volt ekkor. Ő most a közös gyerekük anyja :D :D


A másikra nem nagyon emlékszem. Az unalmasabb sztori.

2018. szept. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!