Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Titeket keresett már fel az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket keresett már fel az exetek?

Figyelt kérdés

Volt már olyan,hogy az exetek szakított veletek,mert elmúlt a szerelem,aztán x idő után felkeresett?

Mit reagáltatok?

(Nem,nem várok erre,csak érdekel)


2018. szept. 10. 20:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy személy kétszer is. Egyszer több mint fél évvel a szakítás után (mármint hogy ki sem mondta hogy pá, hanem csak megtudtam hogy mással van együtt és őt nem tudtam sehogy elérni), hogy mennyire sajnálja ahogy viselkedett és mennyire szégyelli magát stb. Aztán ez után is egy fél évvel, "véletlenül" az egyik közösségi oldalon pont úgy nyomódott be a telefonja a zsebében hogy nekem írt... :) persze. Aztán véletlenül még hozzátette, hogy reméli jól vagyok. Az elsőre még válaszoltam egyszer, a másodikra nem. Végig ugyanaz volt a barátnője eközben, még most is ő az.
2018. szept. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
95%
Velem volt ilyen. 10 év után akart bocsánatot kérni. Elkuldtem a busba.
2018. szept. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
96%

Volt ilyen, öt év után keresett meg, hogy ő már megváltozott, és most minden más lenne, mert akkor nem értékelt, hülye volt, de rájött, hogy igazán velem lenne boldog.

Nem adtam neki esélyt, még csak nem is találkoztam vele, mert anno megcsalt és sokat hazudott, és már nagyon jó nélküle.

2018. szept. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Igen, volt három ilyen eset is.


1) A legelső kapcsolatom, mi egyben a legelső komoly is volt. 3,5 évet voltunk együtt, majd lecserélt egy nálunk 5 évvel idősebb, kisgyerekes anyukára. Akkor voltunk 22 évesek. Azóta eltelt 6 év és azt a csajt is kirakta, majd az utána következőt eljegyezte. A menyasszony valami oknál fogva kidobta és tőlem kért tanácsot, hogy szerintem mi volt az oka. Majd egy idő után elkezdett érdeklődni, hogy lehet 6 év után mi mégis egymásnak lettünk teremtve. Én nem így gondoltam.


2) Németországban dolgoztam akkor, volt ott egy komolynak induló, de hamar elhalt kapcsolatom. A srác nem akart elköteleződni. Végül egy év múlva pedzegette, hogy én voltam hozzá a legjobb és sose szerette őt senki úgy, mint én. Talán megbecsülhetett volna, de így 1 évvel később és úgy, hogy hazaköltöztem... minek ezzel bajlódni?


3) Legutolsó exem. Ez egy szappanopera volt. 1,5 évig voltunk együtt. Kiderült, hogy csalt az előttem lévő exével, majd vissza akart menni hozzá. Időközben a hölgynek mégsem kellett a pasi, így próbálkozott nálam. Kár tagadnom, ez a kapcsolat piszokmód megviselt, mert nagyon szerettem és iszonyatosan belém rúgott. Ennek az újrakezdésnek nehéz volt ellenállni, de nem volt értelme.



29n

2018. szept. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Amikor épp nincs párom akkor mindig bepróbálkozik az ex nejem. Ő dobott ki, elhidegült, rámunt, azt mondta érzelmileg lehúztam. Szerintem pasi volt a dologban de nem jártam utána.

Szóval olyankor mindig megkeres. Elmagyarázom neki hogy vele nem tudnék ismét együttélni, de szex lehet. Aztán pár napig, hónapig megy a "csak szex" aztán ha van komoly kapcsolat a láthatáron akkor szétmegyünk és nincs tovább kapcsolat.

2018. szept. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem 2 éves kapcsolat (első igazim) tett lapátra, majd végig ment rajt kb minden akkori környékbelim. nehéz volt, de kibírtam. eltelt 2 év, kialakulóban volt egy barátnőm, majd még előtte visszajött, hogy megbánta, sajnálja, sírt, könyörgött, nem tudta mit veszít, h megváltoztam stb... igen 2 év alatt összeszedtem magam, elengedtem. hát gondoltam mivel kicsesztél velem, megaláztál, pedig mindent megadtam volna, akkor most én jövök. becsaptam 1-2 hétig, s megmutattam a jövendőbelim képét neki, őt akarom. azóta no contact.
2018. szept. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!