Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogosan szakítottam a barátommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan szakítottam a barátommal?

Figyelt kérdés

Lehet véletlen lesz olyan akinek ezt már privátban más kérdés kapcsán írtam, de mivel eléggé magam alatt vagyok, véleményeket várok, megerősítést, vagy szimplán azt, hogy csak kiönthessem a lelkem..

Pár hete átestem egy vetélésen. Nem tervezett baba volt, védekeztünk is, mégis teherbe estem.. A történet röviden tömören az, hogy távkapcsolatban éltünk a barátommal, ő 200 km-re tőlem. Amikor mindez történt hajnalban értesítve lett róla, hogy kórházba visznek, aggodott is, mert akkor még nem tudtuk mi bajunk. Delutan tajekoztatva lett, hogy mi történt amin lesokkolodott. Mikor estere mar olyan allapotba kerultem, hogy tudtunk volna beszélni, vartam, hogy keressen, de nem keresett. Én hívtam fel, amikor is bekozolte az anyjat viszi varrónőhöz.. Ezen teljesen kiborultam, azt hittem agyon fogja aggodni magát, vagy minimum megkeres. Ertetlenul allt ezelőtt, mert allitasa szerint aggodott, de gondolta majd felhív, had pihenjek..A szüleim mellettem voltak, meg a legjobb baratnőm, masnap este lejott ő is hozzam, majd utana lévő nap hajnalban ment vissza, hogy fodraszhoz kell mennie. Mivel ekkor mar hetvege volt azt hittem mellettem lesz, de azt mondta, hogy mivel tegnap talalkoztunk, igy nem gondolta..Ellenben ( ekkor mar otthon voltam ), ha gondolom menjek el hozza, jo lenne egyutt lenni, neki most nem fer bele a keretbe, hogy visszajöjjön hozzám, de gyors megkerdezi az anyjat oda mehetek - e, mert ha epp olyan kedveben van, akkor nem biztos. Ezen is kiborultam. A családom nagyon haragszik ra, mondtak mar akkor mellettem kellett volna lennie amikor ez kiderult. Megmondtam neki szamomra ez az egesz csalodas volt, nem értette, azt

mondta igazsagtalannak érzi, mert boldog lett volna, ha lesz egy babánk.. Én szakítottam.. Ti is ezt tettétek volna a helyemben ? Vagy ez túl önző dolog volt reszemről ?



2018. szept. 11. 15:09
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Én egyedül élek, ő az anyjaekkal igen..En is sajnalom, es talan ugy gondolom jobb is ha ilyen bizonytalanba nem született bele, de bánt. Es azt gondolom őt is, de össze kellett volna fognunk, en csak magambol indultam ki, forditott helyzetben amint tudtam mentem volna, de minimum amint tudod ilyen helyzetben van a parom hívom. Én 29 vagyok ő 34, tehat nem kolyokok vagyunk. Es azert nem elunk meg egyutt, mert ő sajat lakasra sporol.
2018. szept. 11. 16:11
 12/21 anonim ***** válasza:
76%
Akkor azt mondom jol tetted hogy szakitottál vele... Már nem vagytok gyerekek akkor.. Nem is èrtem mièrt nem kòltözött hozzád 34 évesen együtt is tutatok volna sporolni
2018. szept. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Ypszilon1980 ***** válasza:
76%
Egyetértek 10-essel is. Na meg honnan tudod ő mit érez? Legyen ott úgy, hogy a szüleid nem értik meg?Na meg szerintem nem ez az egyedüli probléma, biztos van más is. Közlöd vele, hogy mennyire jó lenne, ha veled lenne, utána meg kidobod. Ezzel én sem tudnék mit kezdeni.
2018. szept. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon jól tetted, ne bánj meg semmit. Vissza ne nyalja magát , mert azt meg 20 év múlva fogod bánni.

Szerintem ő nem is nagyon emészti magát miattad!

2018. szept. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
86%

Jól tetted!


Nem törődött veled eléggé. Jó, hogy fodrászhoz meg varrónőhöz tudott menni, de hozzád nem, mikor magad alatt voltál és komoly dolog törént veled/veletek.

Meg miaz, hogy megkérdi az anyját, odamehetsz-e ? Nincs joga annyit se eldönteni, hogy a saját párja ottlehet-e ? Nem kicsit tünik anyjuci pici fiának...


Szerintem ne bánd, és keress egy komoly férfit.

2018. szept. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Nem, nyilvan nem ez volt az egyedüli probléma, talán ez volt az i-re a pont.. A szuleim azert nem ertették meg, mert szamara fontosabb volt elvinni az anyjat varronohoz, es mindennas dolgot csinalni, ahelyett, hogy amint tudott volna utanam erdeklodik..Korabban volt mar olyan, hogy hozzafele tarto uton vezetes kozben rosszul lettem, felhivtam nem vagyok jol, mondta nyugodj meg, vezess tovabb. Unokatesomekat hivtam fel, akik tudtam akkor a Balcsin vannak a kozelben, hogy jojjenek oda ha tudnak. Utana megkaptam tőle a lecseszest, hogy hisz ő annyira vart engem, meg az anyjaek is.. ( ott kezdodott, hogy arra a hetvegere kettesben toltott program volt megbeszelve ). Tudta hol vagyok ( tőle 60 kmre ) helyette berugott otthon, mert elcsesztem a hetvegenket. Holott basszus csak rosszul lettem.. Volt olyan is, hogy megbeszeltuk elmegyunk a nyaralojukba par napra, ahol ott voltak a szulei is, es non stop egyutt kellett veluk lennunk. Ertsetek ez alatt, hogy meg szex kozben is felhivtak minket ejszaka, hogy beszelgetni akarnak velunk. Az is elvileg ugy volt megbeszelve kettesben toltott este lesz..Es amikor azt hallom anyat kellett vinnem varronohoz ott valami elszakadt nalam, hogy kb minek kellene tortennie, hogy en igazan fontos legyek az ő eletebe ? De volt olyan is, hogy nyaraltunk, es az apja hivogatta, hogy menjen haza, mert jo lenne ha segitene..Pedig tudtak nem érünk ra, mikor hova megyünk. Ezek voltak az előzmények röviden.
2018. szept. 11. 16:27
 17/21 anonim ***** válasza:
92%

Sose nő fel. Ne menj vissza hozzá, nagyon jól tetted.


"Boldog lett volna, ha lesz egy babánk"

Nem is éltek együtt, de még csak közel se egymáshoz. Könnyű örülni egy gyereknek, akihez kb semmi közös nincs, mert nem te neveled..

2018. szept. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Ypszilon1980 ***** válasza:
33%

Jó, persze ezt te tudod és nem mondom, hogy nem értem meg, csak az egy kicsit fura volt, hogy csak ezen sztori miatt szakítottál vele. Én abban is látom a gondot, hogy gyűlt benned a sok negatív érzés, és ez most kipattant és már nem érdemes szerinted ezt tovább csinálni, hát ez van. Ő hogy fogadta ezt?

A másik oldalról is megpróbálom nézni a dolgot. Képzeld azt el, hogy oké vannak problémák, de mégis ment tovább a kapcsolat, ő gondolhatja azt, hogy ezeken túljutottatok. Most megint lett egy probléma és ő ugyan nem tudott helytállni ebben, de azért egy ilyen helyzet nem mindennapi és az embereknek abban nincs gyakorlata, hogy hogy kell kezelni. Akár mondhatta volna azt is, hogy nem ér rá, vagy dolgozik, fáradt vagy beteg, akármi, de a fodrász meg a varrónő eléggé abszurd kifogás, amit az emberek tipikusan olyan helyzetben csinálnak, amiben nem tudják hogy viselkedjenek. Ezért nem okolható.

2018. szept. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Lehet ő sem tudta ezt kezelni, de minden korabbi dolgot amugy elmondtam neki, miert nem ok.. Volt, hogy megértette, de sokszor mondta azt, mivel a szüleimmel élek, ezért alkalmazkodnom kell hozzájuk, és ugy kell csinalnom ahogy ők gondolják...
2018. szept. 11. 18:48
 20/21 anonim ***** válasza:

Te érzed azt, hogy mit kell tenned, ne itt várj megerősítést.

Ha már nem vagy szerelmes belé és csalódás a pasi, akkor hagyd.

2018. szept. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!