Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy éltétek túl egy hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éltétek túl egy hosszú kapcsolat végét?

Figyelt kérdés
4 év után elhagyott a barátom, azt hittem, vele élem majd le az egész életem, 19 éves korom óta voltam vele, az egyetemet mellette csináltam végig és most akartunk külön költözni otthonról mindketten. Most teljesen üres az életem, mintha kiszakítottak volna belőlem egy darabot. Ti hogy lettetek túl a hosszú kapcsolaton és hány év után jött el a szakítás? Mennyi idő kellett, míg rendbe jöttetek? Nagyon szívesen olvasnék történeteket és tippeket, bármivel segítetek a jelenlegi helyzetben. 23/L
2018. szept. 17. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

17,5-22 ig volt hosszabb kapcsolatból az első-és felszabadultam, abban a pillanatban ahogy kitettem az életemből. Soha olyan szabadnak nem éreztem magam mint akkor. És amikor 20 évesen is szintén kitettem,otthagytam, mert egy egoista féltékeny, kisebbségi érzésű majom volt de jóanyám erőszakoskodott, hogy : "de hát kislányom, ez egy pedagógus stb", és visszafogadtam,akkor voltam a legnagyobb marha. Mert a köv. 2 év az maga volt a pokol.

Szóval összefoglalva: A legszabadabb ember voltam.

2018. szept. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
1+Rá egy évre meg betoppant az életembe a Nagybetűs szerelem. Sok sok évre.
2018. szept. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

10 év után váltak szét az útjaink, nem bántam és ő sem.A végén már csak megszokásból éltünk egymás mellett.

Ennek ellenére a szakítás után nem találtam a helyem.1 év alatt már rendben voltam.

Éld az életed,talalkozz a barátaiddal,bulizni,ismerkedjen,találj új hobbit stb..stb

2018. szept. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
1+ Ettől kezdve nem viselem a féltékenység szikráját sem a közelembe.És ha valaki velem elkezd zsarnokoskodni, meg elszámoltatni, attól hamar elköszönök.
2018. szept. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nekem kb 1 év mire teljesen közömbös lett számomra.

igaz nekem nagy szerelem volt, és gusztustalanul szakított (megcsalt és mikor kérdőre vontam inkább gyáva módon szakított gyorsan, vagyis letiltott mindenhonnan)

szóval idő...az első pár hét után már jobb lesz.

29F

2018. szept. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk attól is függ kiknek a véleménye, története érdekel...
2018. szept. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
Lelki beállítottságtól függ. Nekem tudom cikin hangzik de életem szerelme hagyott ott 3 éve úgy hogy megcsalt és lelépett mással. Hát nem mobdom hogy ennyi idő után túl vagyok rajta. Sajnos a közösségi oldalakat lesem még de sok helyről tiltottam. Nem beszélünk azóta járom Európát sok pénzem lett élettapasztalatom lett és most tervezem a hazatérést. Esetleg ha Győr környéki lányok ismerkednének írjatok nyugodtan! 26 éves sportos világjáró vagyok készen valami újra!
2018. szept. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
17-24 éves koromig voltam együtt az elsö nagy szerelmemmel,kitartottam mellette jóban-rosszban,rá se néztem másra,még olyan idöszakokban sem,mikor pl az elsö diplomámat csináltam Pesten,és buliztunk ezerrel minden nap,ö meg még vidéken ragadt. Aztán felköltözött utánam és rájött,hogy más nemi szervek is vannak az enyémen kívül. Nagyon-nagyon-nagyon sok szemétséget megcsinált velem,én meg hagytam,mert azt reméltem,hogy valahol belül létezik még az az ember,akibe beleszerettem. Nem létezett. Volt idö,mikor úgy éreztem belehalok,most meg már alig emlékszem rá. Akkor telt be a pohár végleg,mikor összejött az egyik munkatársával,úgy hogy mi akkor már évek óta együtt éltünk. A csajnak letagadott,hogy nem vagyunk már együtt,elölem még hetekig titkolta öt,persze levágtam mi van,nem vagyok hülye. Otthon azért még megpróbált engem is megdugni-nem jött össze neki-akkor ott átfordult minden szeretetem gyülöletté-így tettem túl magam rajta-ott akkor vége lett a közös dolgainknak. Szerencsére alapból nem vagyok az a fajta ember,aki hagyja,hogy baszakodjanak vele,ez a kapcsolat volt az elsö és utolsó ilyen eset. A mostani párommal 4 éve vagyok együtt,boldog vagyok vele,mert benne megvannak azok az emberi értékek,amiket mindig is kerestem egy férfiban. Exemben sose voltak meg ezek. Évek távlatával az ember rájön,hogy milyen kapcsolatra van szüksége és milyen embert kell keresni ehhez. Azt is biztosan mondhatom,hogy lesz még nagyobb szerelmed is,akivel sokkal fontosabb dolgokat fogtok átélni együtt. Még csak most kezdödik az életed,úgyhogy fel a fejjel!
2018. szept. 18. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen változó, mindenkinèl más. Az első barátnőmmel 20 éves korunkba szakította. 4 év után. Ennek már 8 éve, és a napokban írt az esküvőm után. Gratulált meg ilyesmi. Átláttam rajta ès ki is nyögte végül, hogy a mai napig nincs túl rajtam. Sajnálom, de valóban nem ő kellett nekem. A feleségemmel 7 éve vagyunk együtt. Vele teljesen másként indult minden már az elején. Volt egy komoly mèlypontunk, de megtudtuk oldani és minden jól alakult végül. De akkor àtéltem ezt. 2-3 hét munkába merüléssel már kezdtem érezni, hogy egyszer majd jól leszek. 1 év minimum kellett volna, és amikor már felkészültem rá, akkor táncoltunk vissza a kapcsolatba. Ő akart kilépni, de élete legjobb döntésének nevezi, hogy együtt maradtunk és összeházasodtunk.


Összefoglalva nincs ilyen szabály, hogy ekkor meg akkor jó lesz. Mindenkinél más. Amit biztosan tehetsz, hogy a “pasik” nélkül legyél boldog nő. Talàld meg a boldogságod munkába, hobbiba, barátokba, családba, stb. És amikor jön az új szerelem nem fogsz semmiben sem függeni tőle. Nem ő adja a boldogságot, csak megosztod vele. Nekem elhiheted, az az igazi párkapcsolat. Az amikor egymástól függetek nem jó. És, aki azt akarja, hogy őnlegyen neked a világ közepe, na azt egyből hagyd ott. Társ kell az embernek, nemmpedig főnök. Kerüld el a függőségi viszonyt, mert megint így jársz. Furcsán hangozhat de, ha szétnézel, rengeteg emben csak úgy van a saját életében...

2018. szept. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Teljesen változó, mindenkinèl más. Az első barátnőmmel 20 éves korunkba szakítottam. 4 év után. Ennek már 8 éve, és a napokban írt az esküvőm után. Gratulált meg ilyesmi. Átláttam rajta ès ki is nyögte végül, hogy a mai napig nincs túl rajtam. Sajnálom, de valóban nem ő kellett nekem. A feleségemmel 7 éve vagyunk együtt. Vele teljesen másként indult minden már az elején tudtam ő kell nekem. Volt egy komoly mèlypontunk nemrég, de megtudtuk oldani és minden jól alakult végül. De akkor àtéltem ezt. 2-3 hét munkába merüléssel már kezdtem érezni, hogy egyszer majd jól leszek. 1 év minimum kellett volna, és amikor már felkészültem rá, akkor táncoltunk vissza a kapcsolatba. Ő akart kilépni, de élete legjobb döntésének nevezi, hogy együtt maradtunk és összeházasodtunk.


Összefoglalva nincs ilyen szabály, hogy ekkor meg akkor jó lesz. Mindenkinél más. Amit biztosan tehetsz, hogy a “pasik” nélkül legyél boldog nő. Talàld meg a boldogságod munkába, hobbiba, barátokba, családba, stb. És amikor jön az új szerelem nem fogsz semmiben sem függeni tőle. Nem ő adja a boldogságot, csak megosztod vele. Nekem elhiheted, az az igazi párkapcsolat. Az amikor egymástól függetek nem jó. És, aki azt akarja, hogy őnlegyen neked a világ közepe, na azt egyből hagyd ott. Társ kell az embernek, nemmpedig főnök. Kerüld el a függőségi viszonyt, mert megint így jársz. Furcsán hangozhat de, ha szétnézel, rengeteg emben csak úgy van a saját életében...

2018. szept. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!