Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakításkor meg kell indokolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakításkor meg kell indokolni annak okát?

Figyelt kérdés
Vagy a kimenetel szempontjából mindegy miért szakítottak veled? Te hogy dolgozod fel, ha nem tudod miért szakított a másik vagy max sejted, de az az ok egyáltalán nem szakító ok.

2018. okt. 11. 21:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
37%

Nem mindig kell és nem is mindig lehet.


Volt olyan 2 éves kapcsolatom hogy egyik reggel arra ébredtem hogy nem akarom ezt tovább folytatni. Ha agyon ótöttek volna sem tudom megmondani hogy miért. Egyszerűen egyedül akartam lenni, nem akartam magam mellett nőt látni.


A másik pedig nem hiszem hogy egy férfinak nagyon jól esik ha a nő azt mondja hogy kicsi a farka és ezzel a mérettel nem tud kielégülni. Pafff ...

Ilyenkor jobb egy kegyes hazugság vagy nem mondani semmit.

2018. okt. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem, elég annyi vége kész pont. Amik vannak nagy hibáim, azt én is tudom magamtól. Ami ép aktuális páromnak nem tetszik, lehet a következő pont ezekért akarja hogy párt alkossunk. Mivel minden ember más. Aki meg szakit, mond minden olyan általános dolgot, amivel nem bánt meg, csak legyen már vége a beszélgetésnek, kapcsolatnak. Ettől marhára tudnák tanulni, lezárni, miért is lett vége. Vagy is, nekem ne magyarázkodjon senki. Menni akar, húzzon minél előbb, minden magyarázkodást mellőzve.
2018. okt. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
49%

Előző

'Menni akar, húzzon minél előbb, minden magyarázkodást mellőzve.'


Teljesen egyetértek. A magyarázkodásnak semmi értelme. Ha hónapokig vagy évekig együtt vannak és nem értette meg a problémát valaki akkor sem fogja ha magyarázkodnak.

Egyébként pedig ilyenkor jönnek a "mit vágjunk a másik fejéhez" felvonások, előkerül minden sérelem felnagyítva.

2018. okt. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!