Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított valaki veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított valaki veletek azért, mert meg volt róla győződve, hogy megcsaljátok, holott nem?

Figyelt kérdés

2018. okt. 16. 15:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Miért lenne csak ürügy?? Simán lehet. Hiszen az ő fejében az van, hogy megcsalták. Vannak persze olyanok akiknek ez a kényszerképzetük, de ez is bizonyítja, hogy ő tényleg hiszi. A másik eset, mikor talált erre utaló jeleket, tehát nem kényszerképzet.

A "...holott nem" arra utal, hogy te nem mentél félre. De attól az ő szemszögéből még nagyon úgy tűnhet.

2018. okt. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kamaszkorunkban egy barátom csaj azért szakított, mert meg volt róla győződve, hogy megcsalják, holott dehogynem.
2018. okt. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Igy hagytam el a jelenlegi pasimat-es most 1 honappal kesobb ujra egyutt vagyunk:-)
2018. okt. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Miért voltál biztos a megcsalásban és hogyan bizonyosodtál meg az ellenkezőjéről?
2018. okt. 21. 07:50
 15/16 anonim ***** válasza:

Kerdezo: 13-as vagyok


Azert mert volt egy hihetetlenul eros megerzesem Februarban de valami olyan szinten h szaz szazalek, zero ketseg nelkul ereztem h megcsalt amiben biztos vagyok.


Azert mentem vissza mert tavkapcsolatban elunk jelenleg es mert egy eselyt mindenki megerdemel. Persze tagadja, egyebkent sosem voltam feltekeny, sosem kutattam utana es mas pasimnal ilyen megerzesem nem volt szal ez csak o.


Mindehhez nyilvan kozrejatszott az is h mielott megismerkedtunk neki harom “fuck buddy-ja” volt egyszerre egy idoben es mielott megismertuk egymast o kozolte h neki az nem ut h csak egy novel.


Aztan belemszeretett es rengeteget valtozott nem azert mert kertem hanem mert a szerelem ezt teszi az emberrel. Nyilvan nem csak az hanem telleg mindig probal jo partner lenni, es monogam. Allitasa szerint o sosem csalt meg senkit az ex feleseget sem de amikor szingli igy elte ki magat.


A dolog ironiaja h evekkel ezelott az ex felesege tobbek kozt ugyanazert hagyta el mint en mert o is azt hitte h megcsalja. Hozzateszem, apukaja is ezert verte gyerekkent mert meg volt gyozodve arrol h hazudik szoval valamiert rengetegen nem hiszunk neki, amire szerinte o sosem szolgalt ra.


Az unokatesoja is ezt mondta, marmint h a pasi kronikus hazudozo es en is ebben hiszek viszont miutan ehagytam rajottem h biz dolgokban tevedtem vele kapcsolatban, es azokban a dolgokban rosszul iteltem meg.

Szoval igy.

2018. okt. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
15ös sajnálom a pasit, jo nagy luser hogy veled kibékült biztos nem volt jobb. De, hogy te nem vagy százas az is biztos.
2018. okt. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!