Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a barátnőmmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Szakítottam a barátnőmmel de nem bírom elfelejteni és bár régen sikerült most még haragudni is nehezen tudok rá azért amiért igen sok dolgot utólag a fejemhez vágott. Valahogy nem érzem ,hogy más érdekelhetne. Igaz én szakítottam mégis megviselt. A kapcsolat meglehetősen hullámzó volt sajnos, kissé kilátástalannak ítéltem ezért döntöttem emellett, viszont valahogy mégis úgy érzem ,hogy a másik felemet engedtem el.


Volt valaki hasonló helyzetben? Újra összejöttetek? Ha igen sikerült túllépni a sérelmeken?



2018. nov. 9. 23:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Olyan lehet ,hogy sosem fogom tudni végleg elengedni? Egyszerűen nem megy...


Szerintem ő már elengedett engem.

2018. dec. 4. 13:54
 12/16 anonim ***** válasza:
Hasonló volt nekem is, mikor az exemmel szakítottam. Kilátástalanság, bizonyos dolgok, amiket nem tudtam elfogadni (függőségek). Utána nagyon szar volt, leépültem, nem tudtam enni, sem aludni, gyógyszereken éltem. 9 hónap kellett, mire rendezni tudtam valamennyire magamban a dolgot. Akkor jöttem össze a mostani párommal. Ennek 3 éve, de még mindig nagyon érzékenyen érint, ha eszembe jut, olyan mély nyomot hagyott maga után, ami örökre ott marad bennem.
2018. dec. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A leírásból és a hozzászólásaidból úgy tűnik, hogy helyesen cselekedtél, nem erőltetted a kapcsolatot, ami nem működik.

A szakítás sosem jó, akkor sem, ha te szakítasz, akkor sem, ha a párod, általában nehéz rajta túllépni. Idővel sikerülni fog.


"Valahogy nem érzem ,hogy más érdekelhetne."

Másnaposan is úgy érzi az ember, hogy soha többé nem tud alkoholra nézni sem, aztán idővel az is megváltozik. Amíg ezt nem zártad le, addig viszont ne kezdj új kapcsolatba!

Jobbulást!

2018. dec. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
#13-as: Köszönöm a hozzászólásod, remélem így lesz mert most nagyon nehéz. Tudom ,hogy a múlton rágódni nem szabadna és a mondat mely úgy jezdődik "bárcsak" eleve elveszett de az érzések nyom nélkül nem tűnnek el, egyelőre még nyommal is nehezen...
2018. dec. 4. 15:33
 15/16 A kérdező kommentje:

Olyan fura érzés...

Mintha a "szívem" úgy döntött volna ,hogy nem hajlandó mást szeretni soha... :(

2018. dec. 4. 17:02
 16/16 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudunk ilyen szempontból megnyugtatni, ezt fogod még érezni hetekig, hónapokig, de az is lehet, hogy egy éven keresztül. Én hat éve élek párkapcsolatban, tehát utoljára meglehetősen rég szakítottam, de emlékszem, hogy egy bizonyos idő elteltével elég hullámvölgyes volt, voltak napok, mikor egyáltalán nem bántott a dolog, aztán voltak napok, mikor úgy éltem meg az egészet, mintha egy perce történt volna a szakítás...


Egy biztos: azt, hogy mást nem fogsz tudni szeretni, csak jelenleg érzed, idővel ez megváltozik.

2018. dec. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!