Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 10 éves kapcsolat után hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 éves kapcsolat után hogyan lehet feldolgozni a szakítást?

Figyelt kérdés
Abban az esetben, ha te vele akartál volna maradni mert szereted és vele akartad leélni az életed, ő viszont már nem szeret. Az arcodba vágja, hogy el tudja képzelni az életet nélküled és nem is akar még csak beszélni se többet veled mert ő már nem érez semmit, jól elvan ezután. Ha valaki volt hasonló helyzetben, hogy jutott túl rajta lelkileg?
2018. nov. 11. 19:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

13év után mentünk szét, szinte egyik pillanatról a másikra, egy veszekedéssel kezdődött, majd durcásan feküdtünk le és kora reggel elmentem dolgozni, mire hazaértem üres volt a lakás. Szerencsére anyagilag nem volt sok közös dolgunk, gyorsan megbeszéltük mit hogyan osztunk el, anyagilag rendeztük a dolgokat és 3 nap után egyedül voltam és néztem a TV-t. 1 hét múlva már nagyon hiányzott, de addig furcsa mód nem voltam letörve. Ennek már majd 1 éve és bármilyen fura is, de kb 3 hónap után teljesen elengedtem az exemet. Azóta egyszer felhívott hogy mi van velem, de köszönés után leraktam a kagylót,nem volt mondanivalóm számára, bezártam a dobozba a többi emlékkel együtt. Kihangsúlyozom, hogy nem volt megcsalás vagy ilyesmi, egy apróságnak tűnő dolgon vesztünk össze, de ez valaminek az eredménye volt.

Most 43 éves vagyok, 20 évesen nagy családról álmodtam(abban nőttem fel), most úgy érzem, hogy jó lesz nekem egyedül. Nem jelenti azt, hogy nincsenek alkalmi kapcsolataim, de egyik sem komoly, nem akarom hogy az legyen. Mondhatnám mekkorát csalódtam az exemben, de ez sem igaz, kifutott a kapcsolat, nem akartuk rendbe hozni, belefáradtunk. Ha lett volna gyerek valószínűleg megmentjük, de így nem láttam semmi értelmét.

2018. nov. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ezt teljesen átérzem - 18-20 évesen azt hittem, hogy ilyenkorra már családom lesz, gyerekeim, élünk egy szép házban, dolgozunk, boldoguk vagyunk... Hát ennek a közelébe sem kerültem. Akartam, de sosem a megfelelő embert találtam meg, és sajnos mindegyiket nagyon szerettem. A szakítás hosszú időre visszaveti az embert (engem legalábbis), főleg az ha így történik. Az évek meg közben telnek és most én is úgy vagyok vele, hogy kezdem elfogadni, hogy egyedülállóként fogom leélni az életem. Már igazából az sem hat meg, csak ne érezzem magam soha többet olyan szarul, mint most.
2018. nov. 13. 07:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!