Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kedves mindenki! A volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves mindenki! A volt barátnőmmel 12 évet éltünk együtt. Két hónappal ezelőtt szakított és külön költözött, Én nagyon szeretném őt visszakapni. Van-e valami jó tippetek esetleg stratégiátok a visszaszerzésre?

Figyelt kérdés
Hasonlóan hosszú kapcsolatban tapasztaltak válaszait várnám, mert a 2-3 éves kapcsolatok véleményem szerint nem jelentenek az enyémmel egy kategóriát. Elmondása szerint nem szeret és erre egy transzlégzés óra után ébredt rá. És pszichológus segítségével sikerült lezárnia a kapcsolatunkat.

2018. nov. 12. 12:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
66%
7-es. Azt ne felejts el, hogy a pszichológusok eszméletlenül jól keresnek a kis "tanácsaikkal". Ja, meg trendi és divat is hozzájuk járni. Most őszintén, 12 év után mi újat tud az ember csinálni úgy, hogy azután az úgy is maradjon. Nem egyszerűbb egy új kapcsolatba kezdeni, ahol tanulva a régi hibáiból, lehet hogy egy sokkal jobb fog kisülni? Nem... kínlódjon az ember még vagy 2 évet, és már előtte borítékolható a kudarc.
2018. nov. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
84%
#11 nem tudom, az én pszichológusom sosem adott konkrét tanácsot. Mindig csak kérdezett, és hallgatott, vagy megkért, hogy gondolkodjak el valamin. A pszichológus előtti időkben egyházi vezetőktől (papok, lelkészek) kértek tanácsot az emberek. Egyáltalán nem új hóbort a lélek gondozása.
2018. nov. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Azért erőltetem, mert az egész fiatalságunkat együtt töltöttük és pontosan tisztában vagyok vele, hogy mi volt a fő probléma. Fiatal korunkból adódóan nem voltunk túl tapasztaltak. Ha valami problémánk volt a másikkal inkább nyeltünk és nem beszéltük meg idejében. Már csak akkor amikor maradandó károkat okozott. Ebből lett önbizalom vesztés határozatlanság és egyikünk sem tudott dönteni. Mielőtt szakított előtte két héttel megegyeztünk, hogy közös a jövőnk. Erre jött a jógatábor ahol egyik pillanatról a másikra megváltozott. Éreztem a hangján a gesztusain, hogy gond van.
2018. nov. 12. 16:31
 14/17 anonim válasza:
100%
Tuti van valakije. Én is így jártam csak 7 év után, egész sokáig tudta titkolni hogy a haverommal kavart....
2018. nov. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami meditáció miatt elhagyott, akkor nem feltétlenül kár érte, nem feltétlenül kár ezért a kapcsolatért. Ha addig előtte meg jól megvoltatok. Talán lehet, hogy addig se volt valami rendben, az csak a látszat volt; és keresett valamit, hogy legyen mire fogn i, hogy miért szakít veled; viszont lehet, hogy pont elment ilyen meditációra , és ott megismerkedett valakivel, aki valami újat , valami új színt mutatott neki.
2018. nov. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
*12 év után valami izgalmas, valmai más.
2018. nov. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra tippelnék, hogy van valakije vagy csak szimplán belezúgott valakibe és ezt még igyekszik titkolni előtted.
2018. nov. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!