Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit gondoltok erről a kettős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a kettős helyzetről?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja szakítottunk a barátommal, kifelé kacsingatott, mert voltak konfliktusaink. Ő is az a fajta, aki nem akar p.na nélkül maradni, ezért ha végez egyikkel, jöhet a másik. Én tudom, hogy egy kapcsolatot meg kell gyászolni, el kell engedni a másikat és utána jöhet a következő. Én jelenleg is egyedül vagyok, ő még abban a hónapban becserkészte a nőt, akivel alakult már valami. Még az is lehet, hogy megcsalt, de tagadja.

Együtt voltak, de engem folyton keresett, azóta is gondol rám minden nap, és szenved, mert nem igazán jó a nővel az ágyban. őt időközben megszerette, és irántam is érez még. Nagyon sokat beszélgettünk telefonon. Hol a sérelmek, hol a vágyak, hol a tisztázás jött elő, hogy mi miért volt. Sokat szelídült a "kapcsolatunk", ami hozzásegíthet a leváláshoz.Ám nem hagyott nyugtot azzal, hogy legyen búcsuszex, mert csak úgy tud elfelejteni. Ez borzasztó sértő valahol, és a barátnőjével sem korrekt. Nem akartam belemenni. Tudta, hogy érzek még mindig iránta és nekem is vannak vágyaim. Kihasználta. Találkoztunk, megkapta amit akart. Ez innentől az ő karmája.Én mondjuk nem gondolnám, hogy az segít felejteni, nem értem a férfiakat. Nekem most annyival jobb- nem is gondoltam volna-, hogy kiábrándító amit képes tenni egy férfi. Állítólag megszerette azt a másik nőt, de nem bírja féken tartani magát. Az egész párkereséstől elveszik a kedvet az ilyen férfiak. Csoda-e ha ezután a nők is csak arra mennek majd, hogy csupán a szükségleteiket elégítsék ki?? Ki mit gondol erről?



2018. nov. 23. 11:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Erőtlen, akaratgyenge ember vagy, ő pedig egy nyomorult ösztönlény. 👏👏👏
2018. nov. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
9%

Nem próbálnának meg az itt magukból teljesen kivetkőző egyének emberi hangnemet megütni esetleg.

Mintha az ő életük patyolat lenne, a döntéseik mindig kiválóak, a pedigréjük pedig egyszerűen tökéletes.

2018. nov. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
#12 Mindenki követ el hibákat, itt nem az a gond hanem, hogy a Kérdező szerint itt a csávó az egyetlen hibás, ő meg a szegény áldozat. Közben pedig azért nem olyan nagy teljesítmény nemet mondani a szexre olyan embernek, aki este más mellett alszik el.
2018. nov. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
92%

Szóval úgy létesítettel vele szexuális aktust, hogy közben nem is akartad?

Hogy tudsz ilyen szinten sodródni az árral?

Remélem ezt x év múlva, nem úgy fogod előadni, hogy téged megerőszakoltak.. #meeto

2018. nov. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha már egy hónapja b.ßzogatott ezzel, meg telefonálgatott veled az új barátnője mellett, akkor mi a f.ßzért nem tilottad le? Vagy ez is a leválás- folyamat része? :DDD
2018. nov. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
88%
Azt gondolom , hogy elüldözted ,most meg hogy más van neki a tipik női ösztönök kapcsoltak be nálad , az az te jobb vagy mint a jelenlegi párja. Ne piszkíts bele más kapcsolatába ha már a tiedét tönkre tetted.
2018. nov. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

#12 Én is követtem el hibákat, nem is ezért ekéztem a kérdezőt.


A kérdezővel ellentétben én vállaltam a felelősséget a tetteimért, nem másra mutogattam.


"innentől az ő karmája" Jézusom, ezt a szánalmas, fingszagú önigazolást! Akaratgyenge ribi.

2018. nov. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen jellegű hibát sosem követtem el. Ez egyszerűen elvi, morális kérdés nálam.
2018. nov. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Voltam hasonló helyzetben, mint te kérdező.

Viszont, ne vedd úgy, hogy kihasznált. Tudtad, hogy mit akar, te pedig belementél.


"Ám nem hagyott nyugtot azzal, hogy legyen búcsuszex, mert csak úgy tud elfelejteni. "

"Én mondjuk nem gondolnám, hogy az segít felejteni, nem értem a férfiakat. " Ne vegyél már be minden h.lyeséget.:) Szexet akart, megkapta, ennyi. A többi csak duma.


"Csoda-e ha ezután a nők is csak arra mennek majd, hogy csupán a szükségleteiket elégítsék ki??"

Nagy hiba lenne, nem csak félremenő, farkuk után menő férfiak vannak.


Szerintem, mint ahogy írtad fent is, foglalkozzál most egy ideig szépen magaddal, ezt az embert zárd le, aztán majd jön valaki más.

2018. nov. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Te se vagy jobb... Az ilyen nők is elveszik az ember kedvét....
2018. nov. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!