Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit gondoltok erről a kettős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a kettős helyzetről?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja szakítottunk a barátommal, kifelé kacsingatott, mert voltak konfliktusaink. Ő is az a fajta, aki nem akar p.na nélkül maradni, ezért ha végez egyikkel, jöhet a másik. Én tudom, hogy egy kapcsolatot meg kell gyászolni, el kell engedni a másikat és utána jöhet a következő. Én jelenleg is egyedül vagyok, ő még abban a hónapban becserkészte a nőt, akivel alakult már valami. Még az is lehet, hogy megcsalt, de tagadja.

Együtt voltak, de engem folyton keresett, azóta is gondol rám minden nap, és szenved, mert nem igazán jó a nővel az ágyban. őt időközben megszerette, és irántam is érez még. Nagyon sokat beszélgettünk telefonon. Hol a sérelmek, hol a vágyak, hol a tisztázás jött elő, hogy mi miért volt. Sokat szelídült a "kapcsolatunk", ami hozzásegíthet a leváláshoz.Ám nem hagyott nyugtot azzal, hogy legyen búcsuszex, mert csak úgy tud elfelejteni. Ez borzasztó sértő valahol, és a barátnőjével sem korrekt. Nem akartam belemenni. Tudta, hogy érzek még mindig iránta és nekem is vannak vágyaim. Kihasználta. Találkoztunk, megkapta amit akart. Ez innentől az ő karmája.Én mondjuk nem gondolnám, hogy az segít felejteni, nem értem a férfiakat. Nekem most annyival jobb- nem is gondoltam volna-, hogy kiábrándító amit képes tenni egy férfi. Állítólag megszerette azt a másik nőt, de nem bírja féken tartani magát. Az egész párkereséstől elveszik a kedvet az ilyen férfiak. Csoda-e ha ezután a nők is csak arra mennek majd, hogy csupán a szükségleteiket elégítsék ki?? Ki mit gondol erről?



2018. nov. 23. 11:11
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
9# senki nem menti fel a pasit, ő is egy patkány, csak hat tudod nem ő jött ide rinyálni..(bar ki tudja, lehet itt van valahol).. Mi csak azt írtuk, hogy te is egy szánalmas idióta vagy, aki mást hibáztat azért mert lúzer... Nem kell itt előadni az áldozatot letiltod és nem válaszolsz, enmyi a nagy titok.
2018. nov. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Zsák a foltját
2018. nov. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

szánalmas kapcsolatfüggő


olvass utána mit jelent ez a kifejezés, rá fogsz ismerni.

2018. nov. 24. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
23-asnak. Tudom mi a kapcsolatfüggő. Sosem voltam az ezidáig. Ha az is vagyok és szánalmas, azt nem értem milyen jogon ítélkeztek?? Ti mind becsületes és rendes emberek vagytok, mi? Én sosem mentem bele ilyenbe, most fordult elő először és nagyon bánom. Már épp kezdtem kikecmeregni belőle, mikor újra feltűnt és csak nyomta a szöveget. Gyenge vagyok, én legalább beismerem. ÉS ti...? Sokat adtam én ennek az embernek és most se csak a testemet, hanem a szívemet is hozzá. Többet nem fordul elő....
2018. nov. 24. 10:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!