Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek ez normalis,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zed345 kérdése:

Szerintetek ez normalis, elfogadható?

Figyelt kérdés

Eggyütt voltunk baratnőmmel 3 évet ,és úgy alakult, hogy elkelett mennünk az albérletünkből, és a legjobb barátoméknak ,akit ismerek első korom óta ,eggyütt sportoltunk, jártuk a világot 14 évig , oda tudtunk költözni egy külön szobába.

Ő a barátnőjével lakott , akivel akkor már 5 éve eggyütt volt, 4 en laktunk , de nem volt semmi probléma kijöttünk egymással , és spórolni is tudtunk.

Teltek az idők, és született és gyermekünk

Terveztük hogy elkell mennünk már külön így mindenképp, viszont közbe a baratátom 5 év után , szakított barátnőjével , és ideigelenesen 3 an maradtunk. 2 hónapos volt a kisfiunk , amikor lényegébe kidobott a barátnőm, voltak gondok , de nem lett volna helyrehozhatatlan. Aztán kiderült , hogy miért. Leleményességemnek köszönhetően,talaláltam egy szerelmes levelet amit ők váltottak, a legjobb barátom , és a gyermekek anyja.

Eltelt 2 hónap , ők már eggyütt vannak , és elkell néznem ezt a helyzetet , ami borzasztoan faj , és aludni nem tudok , nagyon rossz érzés hogy így hatbaszurtak , és hogy így el lettem felejtve , közösségi oldalra teszi fel a kepeket amin a srác, meg a kisfiam van , és nem érzik magukat picit sem gáznak . Nagyon rossz .



2018. dec. 4. 09:19
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Az a nem normális, hogy ott csöveztetek egy másik párnál.
2018. dec. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonymousreview60 ***** válasza:
82%

Biztosan a tiéd a gyerek? Nem hiszem. Csináltass apasági vizsgálatot!

1. Egy átlagos nő csupán 2 hónappal a szülés után nem dobja ki a nemzőapát, akitől még segítségre is számítania kell.

2. Átlagos férfi (szerető) nem posztol képeket a nője gyerekével csak úgy.

3. A férfi lakótársad szakítása, és a képek posztolása, a csajjal való összejövés nagyon egy időbe esik.


A szitzuáció semmiképpen sem normális, de egy nő, aki ilyent tett, után sírni nem érdemes. Csináltass apasági tesztet! Ha a gyerek:

a tied, igyekezz a jogaidat megvédeni,

ha nem, egyszerűbb lesz megkönnyebbülni.

2018. dec. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Sanszos, hogy a gyerek a legjobb barátodtól van, különben csak futó kaland lettek volna egymásnak..,


Ha ilyen helyzetbe kerülnék, akkor elsőkörben megnézném, hogy vércsoport öröklődés alapján lehetek-e a gyerek apja:

[link]


Ha ez nem zárja ki az apaságot, akkor meg 60 ezerért csináltatnék egy kétmintás maszek DNS tesztet. (Postán küldik a csomagot, a szádban és a gyerek szájában kell megforgatni két mintavevő pálcikát (fa a végén egy kis steril gézzel, ez aztán semmi kellemetlenséggel sem jár), majd azt szintén postán feladni.

2018. dec. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Egy az egybe ugyanúgy néz ki mint én, apaságit is megcsináltattuk, ő az enyim ebbe biztos vagyok, de egy teszt nem lenne hülyeség.

De viszont ha a sracé a gyermek , akkor , csak elmondanák hogy undorito dolog , de ez történt és így alakult. Nagyon szereti családom, és nekemis nagyon szoros a kapcsolatom vele, érzem hogy kötődünk egymáshoz , és mindenkitől azt kapom ,hogy egy az egybe ugyanaz mint én. Elég gyakran , 2 naponta 4 órát eltoltok a kisfiuval , és hétvégente nálam alszik sokszor. Édesanyja nem igazán bírja sokszor , és lapasszolja nekem egyből, aminek persze orulok.

2018. dec. 4. 10:23
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kaptál elég választ a fordított verzióra, ezért kiírod így némi átváltoztatás? https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..
2018. dec. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked elfogadható, hogy lebabáztok egy haverhoz, aki befogadott, akkor min lepődsz meg? Számomra eddig is gáz volt, ahogy éltetek. Ez is fura szitu, de nem gázabb, mint eddig.
2018. dec. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

“apaságit is megcsináltattuk, ő az enyim ebbe biztos vagyok, de egy teszt nem lenne hülyeség.”


Hogy micsoda??

2018. dec. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
Normális? Nem. Gusztustalan mind a kettő, azért a nőért és "barátért" nem kár. Bár a gyereket azt sajnálom.
2018. dec. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

8: mert a kérdező különb náluk? Odacsinál egy gyereket a semmire.


De a belinkelésből már egyértelmű, hogy kamu :D

2018. dec. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

# 7

Én is háromszor olvastam át a mondatot és próbáltam megfejteni.


Én ezt már nem értem Maunika.

2018. dec. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!