Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ezért elhagynátok, lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért elhagynátok, lányok?

Figyelt kérdés

A kérdésemet egy itteni kérdésre adott, számomra ijesztő válaszok inspirálták.


A párodat,(Akivel jártok, a kapcsolat elején vagytok.)miattad támadás éri az utcán. 3 férfi össze akarja verni.

Ő védekezik, a testével és az engedéllyel viselt, önvédelmi gázpisztolyával. A végén a támadói kórházba, ő fogdába kerül.


Ezért elhagynád őt?


Csak mert a legtöbben azt írták, hogy igen, mert félnének egy ilyen agresszív embertől!!!

Tehát inkább veresse magát nyomorékká, mintsem védekezzek a pasitok?



2018. dec. 17. 17:48
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%

Lepontozhatnak, de én nem hagynám el, örülnék, hogy jól van, és meg tudta magát védeni.


Nem hiszem, hogy az, akit ha megtámadnak, elveri a támadóit, az ugyanaz az agresszió, hogy a falnak csap engem otthon, mert nincs vacsora. Nagyon nem.


Engem csak az zavarna, hogy miért miattam támadják meg? Mert nem vagyok az az ember, aki verekedést provokál, pont mivel a saját dolgom lenne megvédeni magam, de nem tudnám.

2018. dec. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
72%

Nem kérdező, ezek a nyilvánosságnak és ideáknak szóló, szimpátiára apelláló állásfoglalások. A valósághoz semmi közük, ne aggódj.

Senki nem fog elítélni téged egy önvédelmi szituációban, ha megvéded magad.

32/f

2018. dec. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
12%

Nem az az ijesztő, hogy agresszív, hanem az, hogy egyáltalán ilyen helyzetbe keveredik. 35 évem alatt senki nem akart összeverni, feltehetőleg nem véletlenül. Nem járok olyan környéken, illetve nem mozgok olyan körökben, ahol ez a bevett módja a konfliktusok kezelésének.

Persze lehetnek az embernek irigyei, haragosai, de azért azt is "ki kell érdemelni" valamivel...

2018. dec. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
15%
Ha a nő miatt támadnak meg, az tipikusan az utóbbi szituáció. Nem kell a bandavezér nőjét elszeretni, és nem fognak összeverni. Ennyi.
2018. dec. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
16%

Felesleges energia és időpazarlás megpróbálni megváltoztatni más embereket. Nem vagy rá képes. Az egyedüli ember, akire hatással vagy, az te magad vagy.

Aki nem akar veled lenni, azt egyszerűen csak engedd el, és kész. De az sem megoldás, ha te próbálsz megfelelni mások igényeinek, csak hogy szeressenek. Ne ragadj le egy adott élethelyzetben, mert az csak szenvedést szül benned.

2018. dec. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
89%
És egyébként az új btk. alapján csoportos támadás esetén a megtámadott nem köteles a védekezés arányosságát mérlegelni, mert a bíróság vélelmezi az önvédelmet, és a vádnak kell bizonyítania az ellenkezőjét.
2018. dec. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

1.: A lány részeg apja és a 2 haverja a támadó!

2.: Nem engem ért támadás.

3.: A támadás oka a férfi kora.

4.: Nem bűnözők és nem "C"-k.

5.: A megtámadott egy felnőtt, diplomás, férfi.

2018. dec. 17. 18:01
 8/32 anonim ***** válasza:
56%
Elflejeted, hogy ez a gyakori. Itt az az életfilózófia, hogy ha nem a szakìtás a válasz akkor rossz a kérdés.
2018. dec. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
54%

Nem kell 30+ évesen egy tizenéves kiacsajt felszedni, vagy nem kell csodálkozni, ha a részeges, agresszív apja rád támad a haverjaival.

Megj.: Nem a férfi kora a probléma, sokkal inkább lanyé, ha jól rakom össze a történetet.

2018. dec. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
47%
És a lány mennyi idős?
2018. dec. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!