Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ezért elhagynátok, lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért elhagynátok, lányok?

Figyelt kérdés

A kérdésemet egy itteni kérdésre adott, számomra ijesztő válaszok inspirálták.


A párodat,(Akivel jártok, a kapcsolat elején vagytok.)miattad támadás éri az utcán. 3 férfi össze akarja verni.

Ő védekezik, a testével és az engedéllyel viselt, önvédelmi gázpisztolyával. A végén a támadói kórházba, ő fogdába kerül.


Ezért elhagynád őt?


Csak mert a legtöbben azt írták, hogy igen, mert félnének egy ilyen agresszív embertől!!!

Tehát inkább veresse magát nyomorékká, mintsem védekezzek a pasitok?



2018. dec. 17. 17:48
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:
Nem hagynám el, akivel összejöttem ( nem 2 nap alatt születnek a kapcsolataim hirtelen felindulásból,hanem több randit megelőzve) , tehát akivel összejöttem abban bízom és ismerem. Örülnék,hogy megtudta magát védeni és engem is meg tudna. Meg sem fordulna a fejemben,hogy agresszív, ameddig más nem mondja. Ha agresszív az nem ebben vagy nem csak ebben nyilvánulna meg, hamem ezer más dologban is es hamar kiderült volna már. Ezenkívül én is szarrá verném őket,ha tehetném mégsem lennék agresszív sosem a párommal. Tehát egyértelmű nem, inkább csak aggódnék érte. 21/N
2019. aug. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
ja és utolsó vagyok a válaszom csak a kérdésben kiírt doogokra vonatkozik. Csak mert látom a komment szekcióban további információkkal is bővült a sztori és így már mas lenne a véleményem :D
2019. aug. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!