Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ezért elhagynátok, lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért elhagynátok, lányok?

Figyelt kérdés

A kérdésemet egy itteni kérdésre adott, számomra ijesztő válaszok inspirálták.


A párodat,(Akivel jártok, a kapcsolat elején vagytok.)miattad támadás éri az utcán. 3 férfi össze akarja verni.

Ő védekezik, a testével és az engedéllyel viselt, önvédelmi gázpisztolyával. A végén a támadói kórházba, ő fogdába kerül.


Ezért elhagynád őt?


Csak mert a legtöbben azt írták, hogy igen, mert félnének egy ilyen agresszív embertől!!!

Tehát inkább veresse magát nyomorékká, mintsem védekezzek a pasitok?



2018. dec. 17. 17:48
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
20%
Nem hagynám el és agresszívnek se tartanám az illetőt.
2018. dec. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

9.-nek.


1.: Idehaza, 14. életévtől legális a szex, és 16.-től, szülői engedéllyel a házasság is!

2.: A lány 18+.

3.: Te hány éves vagy? 50-60?

2018. dec. 17. 18:14
 13/32 anonim ***** válasza:
63%
Mit szólnál, kérdező, ha a tizenéves lányodat befűzné egy nála lényegesen idősebb (mondjuk korodbeli) férfi? A legjobb szándékot feltételeznéd róla? Örömmel gratulálnál az új kapcsolathoz? Mert én bizony nem. Egy apa sok mindenre képes, ha veszélyben érzi a gyerekét, főleg ha a tini lányáról van szó.
2018. dec. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
79%
Miért kérded, hány éves vagyok? Felnőtt férfiként alapból nem kezdenék egy 25 alatti kislánnyal. Az apa reakcióját erkölcsileg nem helyeslem, de - mint apa - érzelmileg teljesen megértem.
2018. dec. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
32%

Azért ácsi egyet kifelejtettél...te mint kívül álló nem család tag a lány családját támadtad meg...még ha önvédelemből is de erőszakot alkalmaztál rajtuk.Teljesen más ha idegenek támadnak meg az utcán mint h a lány apja...De ennyi eszed is van h utána még pisztollyal rájuk lövöldözöl.


Nekem az első barátnőmet akivel egy idősek voltunk féltette az apja h meg búbolom...Nem igen mehettem hozzájuk nagy ritkán pl szülinapján igen...DE NEM ALUDHATUNK EGY SZOBÁBA STB...MÉGIS MEGOLDOTTAM MINDENT.Annélkül ,h azzal kiborítsak bárkit vagy provokáljak vagy erőszakra buzdítsam.

De mit is várunk egy analfabétától aki csak a kis lányokat képes fel szedni felnőtt diplomás fejjel...<<komoly gondok vannak és ez az ékes bizonyítéka ,hogy a diplomától nem leszel értelmesebb normálisabb jobb ember.

2018. dec. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

48%. Ha mégis neked ment volna akárki azzal a szándékkal, hogy péppé ver, azt ne mondd, hogy előzékenyen még léptél is volna kettőt az illető felé, hogy ne kelljen annyit fáradnia.

Most komolyan emberek. Tényleg elítéljük azt, hogy egy élőlény életösztönnel rendelkezik?

Azt meg már tavaj a nők kifejtették itt, hogy áldozatot ne hibáztassunk, a férfiak pedig, hogy az áldozat kerülje el a rendelkezésére álló minden eszközzel, hogy áldozattá váljon.

32/f

2018. dec. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
73%

#16

pusztán csak arról van szó, hogy az adott helyzetben a legjobb védekezés az lett volna, ha nem kezd ki a nála sokkal fiatalabb csajjal. Vagy ha mégis, van annyi töke, hogy rendesen kikéri az apjától, és nem az ő akarata ellenére kavar vele.

2018. dec. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
46%
Fogdába csak akkor kerülsz, ha az önvédelmet meghaladó módon védekeztél. Én elhagynálak. Egy Férfi tudjon uralkodni magán. Eleve gázpisztolyt is csak a gyávák tartanak maguknál. De ha arcon lőtted őket, még össze is vertél magatehetetlen embereket?
2018. dec. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
73%

#16

Hülyeség ezt a nemi erőszakkal összemosni. Itt a megtámadott fél tevőlegesen is okot adott arra hogy megtámadják. Ez nem menti fel a támadót természetesen, de nem ugyanaz, mint a nemi erőszak. Ott a megtámadott nőnek annyi a "bűne", hogy létezik.

2018. dec. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
54%

"pusztán csak arról van szó, hogy az adott helyzetben a legjobb védekezés az lett volna, ha nem kezd ki a nála sokkal fiatalabb csajjal."

Arról is szó van, hogy a kérdés pusztán elméleti, melyet itteni hozzászólások ihlették. Arra nem tér ki, hogy "főhősünk" mit és hogyan csinált, amennyiben a kérdező elmenne ezirányba, a vitába bocsátkozás előtt szerintem bábozza le az egész sztorit, hogy arra érkezzenek válaszok, ne az előítéleteinkre.

32/f

2018. dec. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!