Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az exemmel fél éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exemmel fél éve vagyunk külön, van egy gyerekünk is. Szerintetek mi lehet az oka a viselkedésének?

Figyelt kérdés

Fél éve mentünk külön a párommal, megcsalt, elég csúnyán megalázott ez idő alatt.

Amióta külön vagyunk nyilván jön a gyereket látogatni is.

Mivel olyasmit mondott nekem, ami megbocsájthatatlan, én nem nagyon kommunikálok vele, csak amennyit a gyrek miaatt kell, amennyi rá tartozik.

Én már túl lennék a dolgokon, de mindig vissza hallok olyasmiket, amiket ő mond másoknak a volt kapcsolatunkról.Mindig, mindenkinek errő beszél.

Én úgy gondolom, vagyis ha én a helyében lennék, akkor nem is foglalkoznék már az exszel, hiszen ha szerelmes vagyok, ahogy mondta, akkor csak a jelen párommal foglalkoznék, nem a múlttal. Bele vetném magam a nagy szerelembe, oszt le van ... a régi.

De ő mindig a múltról, a vélt vagy valós sérelmeiről beszél, ráadásul a közös barátainknak is.

Egy legutóbbi ilyen, hogy azt mondta valakinek, hogy ne mondja már el senkinek amiről beszélt, mert akkor én biztos eltiltom tőle a gyereket.

Azt tudom már, hogy sosem szeretett, ő mondta e, de mi leh az, ami miatt a gyereket tiltanám tőle. Talán őt sem akarta igazán? Másra nem tudok gondolni.


A kérdésem csak az, hogy szerintetek egy szerelemes, boldog ember miért foglalkozik még mindig az exszel, jelen esetben velem.

(bár sokak szerint nem tűnik boldognak. Sokat hízott, és egy megtört, fáradt embrnek látszik)



2018. dec. 20. 09:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Boldogtalan, frusztrált pasi. Szerintem arról van szó, hogy csúnyán elszámította magát, azt hitte, hogy a megcsalás nem fog kiderülni, és ha igen, akkor sem fogsz elválni tőle. Nagyon lenézett, alábecsült téged. Aztán tessék, ő esett pofára, és ezért a nagy sértődés.


Nem lepne meg, ha a csajszi, akivel megcsalt, nem akart semmi komolyat tőle, és csak a pasi hitte azt, hogy majd lesz a melegváltás, de pofára esett, és két szék között a pad alá esett.


Számára a kiteregetés a vigaszdíj, ez van. Eltart még egy kis ideig, amíg feldolgozza. Ajánlj neki egy pszichológust, hátha észbe kap.


Hogy mit érzett, azt nem tudom. Az a benyomásom, hogy felszedett valami függőséget, tévé, számítógép, alkohol, ez magyarázhatja a krónikus fáradságot és súlygyarapodást. Kicsit szétesett, hiányzik az életéből a rendszeresség.


Mennyi idős a gyerek?

Amúgy szerintem az nem lenne ok az eltiltásra, hogy hallomás alapján te azt mondod, hogy nem akarta a gyereket.


A gyermek veszélyeztetése, bántalmazás, és hasonló dolgok miatt lehet ezt elérni.


Fel a fejjel!

2018. dec. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
11%

Nem tud elfelejteni szeret még.

:)

2018. dec. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%

Ez a szánalmasság.

Van egy ilyen nő az én életemben is. Ő cseszte el, ő szakìtott mégis még most is rajtam kattog a kicsi agya.

Gondolom ráébredt hogy hatalmas hibát követett el. Nem kell vele foglalkozni.

2018. dec. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Az exed egy sértett gonosz kis gyerek, nem egy felnőtt ember, aki belátja, hogy hol cs*szte el.


Téged miért érdekel, hogy boldog-e az, aki ennyire beléd gázolt... Szerintem még mosolyogj is ahhoz, hogy alázgat mások előtt, meg arra célozgat, hogy eltiltod majd a gyereket...

2018. dec. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
Hát te miért foglalkozol vele?
2018. dec. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

A gyerek 10 éves, és eszemben sincs eltiltani az apjától. (pedig megérdemelné)


Azt nem hiszem, hogy szeret még, mert saját bevallása szerint sosem szeretett, és most a fejemhez vágja az összes sérelmet, amit okoztam neki. Nyilván követtem el hibákat, mint ahogy ő is.


A gyereket anno mindig űzte maga mellől, most meg állandóan rá való hivatkozással jön, sokszor bejelentés nélkül is.

Mostanában sokat forgolódik az iskola körül is, hozná, vinné a gyereket. Ez csupa ellentmondás ahhoz képest, amit tett.


Velem állandóan beszélgetne, beszámolna a dolgairól, persze részemről süket fülekre talál.


Másoknak meg csak az általam okozott sérelmeit"ragozza. Pedig megtehetné már, hogy nem foglalkozik velem. Örülnie kéne, hogy megszabadult tőlem, és a szerelmével lehet.


Azt mondjuk tudom, hogy a család nem fogadta el. A nő diplomás, jól menő családi vállalkozásuk van. Exem nem illik a képbe, csóró sírásó. Az anyósjelöltnek ez nem tetszik.


Én is, és sokan mások is, úgy gondolom, hogy nem boldog.

De akkor tegyen érte, engem meg hanyagoljon.

Vagy nincs igazam?

2018. dec. 20. 12:01
 7/21 A kérdező kommentje:
#5 Mert nem hagyja, hogy ne foglalkozzak vele. A fentebb leírtak miatt.
2018. dec. 20. 12:04
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

A pali aljasabb és szánalmasabb, mint először leírtam. Nem változott semmit sem szerintem. Úgy sejtem, hogy a gyerek most sem érdekli, csupán felhasználja azért hogy zaklasson. A válasz szerintem itt van:


[link]

2018. dec. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Néhányan azt gondolják, hogy talán visszatáncolás lenne ez részéről, erre használja fel a gyerekre való hivatkozást.

Talán nem jött be a számítása.

Én ezt nem hiszem, mert hiszen sosem szeretett igazán, ő mondta. Jó neki ott, hisz pénz is van, nő is van.

Meg hát dumál a hátam mögött, meg titkolózik is.


Bevallom idegesít, hogy mi lehet, amiről nem tudhatok.

2018. dec. 20. 19:35
 10/21 A kérdező kommentje:

#8 Ez érdekes... 🤔

Köszönöm!

2018. dec. 20. 21:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!