Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 3 hétig jártam egy férfivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hétig jártam egy férfivel tavasszal, akivel szakítottam, azóta nem hagy békén. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

3 hétig jártam egy férfivel tavasszal, akivel szakítottam, azóta zaklat, címen felkeres, alkalmanként hívogat engem, barátaimat, családtagjaimat, napi szinten a kaputelefonon lóg ha épp otthon vagyok.

Burkoltan fenyegetett privát dolgok kiteregetésével is.


A kapcsolatban én is hibáztam, nem szabadott volna belemennem. Azóta is hív mindenhova, menjek vele korizni, futni stb., de én leginkább nem szeretnék róla hallani se. Félek, hogy egy ilyen pszichopata elijeszti a leendő pasimat, már ha lesz ilyen. Idegileg kivagyok tőle.


A bizonyítható zaklatás kevés a rendőrségnek. Már 3x voltam. Azt mondták ne reagáljak, kerüljem el.

Társasházunkba be akart jönni utánunk a kerítésnél, fizikailag kellett kint tartani :( Félek tőle. Mivel társasház, így nem tehetünk ki a kerítéshez kamerát, hogy bizonyítsuk. A szomszédok előtt is kellemetlen, fűt-fát hazudik nekik, édeskedik, hogy beengedjék.


Május óta legalább heti rendszerességgel felkeres :(

Én nem vagyok vele hajlandó beszélgetni és találkozni, még tavasszal 1 alkalmat lebeszéltem vele, de nem jött el, hogy úgyse megyek én se, azóta letettem róla, mert csak szórakozik.


2019. jan. 2. 16:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
időőő, idő! Kerüld ne érintkezz vele, levegőnek nézés. 1-2 év és teljesen lekopik ha addig nem.
2019. jan. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
És ha megkérdezed tőle, hogy mi a célja ezzel a viselkedéssel, akkor mit mond?
2019. jan. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Sajnálom, nekem is volt szerencsém ilyen exhez, évekig tartott, amíg teljesen lekopott, kétszer költöztem is miatta. A következetesség az egyetlen megoldás, semmire se reagálj, semmire se válaszolj, mindenhonnan tiltsd le, nézd levegőnek, ha megjelenik, beszéld meg a szomszédokkal, hogy semmilyen szín alatt ne engedjék be.. Tarts ki, el fog egy idő után tűnni, amikor talál magának mást, akit terrorizálhat..
2019. jan. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem tehettek ki kamerát, de ha ott jár, akkor telefonnal kamerázd fel! MINDENT dokumentálj! Vannak applikációk telefonra, amik felveszik a beszélgetést. A beszélgetés előtt figyelmeztesd, hogy a beszélgetés rögzítve lesz, így nem tud azzal jönni ha esetleg felhasználod ellene, hogy nem tudott erről és személyi jogsértés vagy bármi hasonló! Legközelebb pedig ha erővel kellene visszatartani, akkor egyből a rendőrséget hívni!!! Ha 100x kell őket kihívni, akkor 100x. Ők mindent felvesznek jegyzőkönyvben és azok alapján előbb-utóbb odaadják a távolságtartási végzést is.. Sok szerencsét!
2019. jan. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősömnek is volt ilyenje. 5 roma srác boxerekkel, fegyverekkel felszerelve az éjszaka közepén elég hatásos volt :D

Perzse, nem szabad bántani. AZ ilyen zaklatók félnek mindenkitől, mint a tűztől.

2019. jan. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

"Társasházunkba be akart jönni utánunk a kerítésnél, fizikailag kellett kint tartani :("

Még kint megmondod, hogy menjen el és hagyjon békén. Ha utánad megy és nem hagy békén, akkor úgy megvered az odakészített lapátnyéllel, mint a lovat. Ezek után, ha utánad megy, akkor úgy megvered az odakészített lapátnyéllel, mint a lovat, majd megkérded, hogy mentőt szeretne vagy rendőrt.

32/f

2019. jan. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Agyonütni nem lehet ? 😀

Fene sem tudja. Ha levegőnek nézed előbb-utóbb tuti felszìvódik.

2019. jan. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7. Közterületen nem lehet, de a társasház területén ér. Kerítésen mászva is lehet, csak akkor arra kell figyelni, hogy be essen, ne közterületre :D

32/f

2019. jan. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#7 utána meg kijön
2019. jan. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Egyszer kihívtam rá a rendőröket, amikor nem mertem kimenni a lakásból, de mire kijöttek nyilván felszívódott.


Személyesen akar még egyszer beszélgetni, ezen rugózik, de már megadtam neki a lehetőséget, csak azt nem tekinti annak, vagy hisztizett alaptalanul és nem jött el.

Én már szabályosan gyűlölöm, amikor megtalál midig elmondom neki, hogy nem fogok vele beszélgetni, ő meg csak azért is jön a nyakunkra.


Külön szabály rendszere van, fura gondolkodása.


190cm 100kg-os gyúrós, nem fél senkitől...

Nem szeretnék senkit megveretni, mert erőszak erőszakot szül... inkább felbérelnék valami ribit, hogy csábítsa el, és foglalkozzon utána vele, engem meg felejtsen el.. 7 hónapja játsszuk ezt... Félek, hogy a csávó egyszer bekattan. Már volt a rendőrséggel pár dolga, egyszer verés miatt, egyszer zaklatásért.

2019. jan. 2. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!