Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 3 hétig jártam egy férfivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hétig jártam egy férfivel tavasszal, akivel szakítottam, azóta nem hagy békén. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

3 hétig jártam egy férfivel tavasszal, akivel szakítottam, azóta zaklat, címen felkeres, alkalmanként hívogat engem, barátaimat, családtagjaimat, napi szinten a kaputelefonon lóg ha épp otthon vagyok.

Burkoltan fenyegetett privát dolgok kiteregetésével is.


A kapcsolatban én is hibáztam, nem szabadott volna belemennem. Azóta is hív mindenhova, menjek vele korizni, futni stb., de én leginkább nem szeretnék róla hallani se. Félek, hogy egy ilyen pszichopata elijeszti a leendő pasimat, már ha lesz ilyen. Idegileg kivagyok tőle.


A bizonyítható zaklatás kevés a rendőrségnek. Már 3x voltam. Azt mondták ne reagáljak, kerüljem el.

Társasházunkba be akart jönni utánunk a kerítésnél, fizikailag kellett kint tartani :( Félek tőle. Mivel társasház, így nem tehetünk ki a kerítéshez kamerát, hogy bizonyítsuk. A szomszédok előtt is kellemetlen, fűt-fát hazudik nekik, édeskedik, hogy beengedjék.


Május óta legalább heti rendszerességgel felkeres :(

Én nem vagyok vele hajlandó beszélgetni és találkozni, még tavasszal 1 alkalmat lebeszéltem vele, de nem jött el, hogy úgyse megyek én se, azóta letettem róla, mert csak szórakozik.


2019. jan. 2. 16:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ajj, de ismerős. :( nem tudom mi lehet a megoldás:(

Én összeszedtem a bátorságomat és most addig jutottam, hogy szóltam a családjának, sajátomnak is. Nem tudom meddig elég ennyi.

2019. jan. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ugyan már. Mindenki fél valamitől. Még a 190cm/100kg-s is. Mondjuk 2-3 ugyanilyentől. Én nem értem az ilyen bárány embereket mint Te akikkel mindent meg lehet csinálni. Mert mindig azon rugóztok, hogy ha Te lépsz akkor az reakciót vált ki a másikból. Igen kivált. De lehet, hogy rádnézve jót. Reakció meg anélkül is van, úgyis zaklat. Szépen már próbáltad, rendőrséggel is. Akkor két megoldás marad. Tűrni míg meg nem unja ami jó soká tarthat. Vagy agyonveretni és verés közben megmagyarázni azt is, hogy ha netán emiatt valami válaszcsapásra kerülne sor részéről akkor a legközelebbi foci vb-t tolószékből nézi. Gondolom ha jártál vele akkor azért te is tudod ki ő, hol lakik, dolgozik stb. Vagyis nem úgy van, hogy majd jól "visszaüt" aztán felszívódik.
2019. jan. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Egy haverjánál lakik, és Ausztriába jár át dolgozni egy nagyobb céghez, úgyhogy 1x megtalálom, de legközelebb már nem sajna. Ő könnyebben felszívódik, mint a családom.

Az ő szülei nem ott laknak, nem is ismertem meg őket.


Sokan mondjátok a veretést, hát nekem egy fiú haverom sincs, aki nem szarná össze magát tőle, vagy egyáltalán rá tudna ijeszteni. Lány rokonaim vannak, férfi rokonaim meg sérvesek, meg idősek.

2019. jan. 3. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!