Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A párommal 8 éve együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal 8 éve együtt élünk, van egy közös gyermekünk 4 éves. Kijelentette, hogy ő nem bírja velem tovább, váljunk szét. Értitek?

Figyelt kérdés
Kb 4 hónapja semmilyen szexuális életünk nincs. Azt mondja, hogy nincs neki senkije, még csak kiszemelt férfi sincs a láthatáron. Kértem tőle, hogy mutassa meg az üzeneteit. Nem mutatta meg, azt mondta, hogy semmi közöm hozzá, mivel ő már megmondta, hogy el akar válni. Így muszáj voltam a kezembe venni a dolgokat, és saját magam kezdtem utána járni a dolgoknak. El is mondtam neki, hogy megtudtam egy két dolgot. Sokat nem tudtam meg, csak azt, hogy egy fiúval nagyon gyakran beszélget a munkahelyén. Elmondtam neki, hogy ezt tudtam meg róla, és erre nagyon kiakadt. Gyűlöllek, utállak, semmi közöm hozzá, hogy képzelem én azt, hogy kutakodok utána stb jelzők. Szerintetek sincs közöm, ahhoz, hogy ő kivel van, vagy éppen nincs jóban, ha már kb 4 hónapja semmi nincs köztünk, és van egy közös gyermekünk? Nem tartozik rám, hogy esetleg ha ő elköltözik innen a gyermekünkkel, akkor ki fog feljárni hozzá, vagy hogy kivel fog összeköltözni aki majd a fiamat nevelni vagy éppen nem neveli?
2019. jan. 8. 15:29
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
Párod, együtt éltek 8 éve, gyereketek van, .... Hivatalosan milyen kapcsolat van köztetek?
2019. jan. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
76%

Azért én ilyenkor szivesen megkérdezném a kérdezőt, hogy ő mit is adott bele ebbe a kapcsolatba. Lehet szidni a nőt, hogy mekkora köcsög amiért el akarja hagyni gyerekkel de nem két perc alatt jut valaki ekkora döntésre. Arra nem gondoltál esetleg, hogy azért nincs szex mert egyszerűen felemészti a napi rutin? Mennyit segítesz neki a háztartásban, a gyerek körül? Mennyire vagy odaadó, mennyire törődsz vele? Amennyiben ezeket nem csinálod minden egyes nap akkor teljesen érthető, hogy betelt neki a pohár.

És ahhoz, hogy kivel jön össze valóban semmi közöd. Ennél amit most lát a gyerek ezerszer jobb bárki más akit a párod szeret. Nem baj ha nem az igazi apjával nő fel a gyerek. De azt lássa, hogy apa segít anyának és boldogok együtt.

2019. jan. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
Nem tartozik rám, hogy kivel kezd új életet?? Valóban nem tartozna rám, ha nem lenne közös gyerekünk. De azért hagy tudjam már légyszi, hogy milyen kaliberű ember közelében fog élni a gyerekem. Balhés nem balhés, sittes nem sittes, drogos nem drogos szb.
2019. jan. 8. 16:53
 14/42 anonim ***** válasza:
24%
Ha nagy szerelem volt én várnék rá valameddig, mindenki megtévelyedhet olykor.
2019. jan. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
stb
2019. jan. 8. 16:53
 16/42 anonim ***** válasza:
87%

Igen semmi közöd hozzá. Én 7ev után hagytam ott az embert mert a számítógép volt a szerelme. Akkor volt 4 éves a lányom. Eljötem lett azóta párom de mindig mindenbe belekot ha valami nem úgy van ahogy ő azt elképzeli. Párom dolgos ember mindenben segít mégis mindig szapulja valami miatt az exem pedig semmi köze hozzá hogy mi hogy élünk vagy hova megyünk.. Neki azóta sincs senkije 4 éve de bár lenne legalább nem velem foglalkozna.


Szal neked sincs sok közöd ahhoz h kivel kezd új életet ahogy neki se lesz közé hozzá h te kivel fogsz élni.

2019. jan. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig nem tartozik rád, pont ugyanúgy, ahogy a volt párodra se tartozik, hogy mostantól te kivel jössz össze. Ha valami balhés alakkal áll össze, akkor kérvényezd a kizárólagos gyermekfelügyeleti jogot a bíróságon.
2019. jan. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%

Nincs hozzá közöd.

Nálam 1.5 éves volt a gyerek a valaskor. És nem volt hozzá közöm.most 12 lesz és továbbra sincs közöm.

2019. jan. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
97%

"Balhés nem balhés, sittes nem sittes, drogos nem drogos szb."


Azért ez elég sok mindent elmond rólatok, ha ez benned felmerült.



De nem, semmi közöd a leendő parjahoz. Nem kell tőled engedélyt kérnie.

2019. jan. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
70%

"Sokat nem tudtam meg, csak azt, hogy egy fiúval nagyon gyakran beszélget a munkahelyén."

Hűha, hogy képzeli az a ribizli nő, hogy egy férfivel beszélget... Szánalmas vagy!

2019. jan. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!